Silesia Sem, a jednak będę :)

Z wielkim uśmiechem na ustach 🙂 mogę powiedzieć, że udało się i jadę w tym roku na Silesia SEM!

O samej imprezie pisałem ponad miesiąc temu “Silesia SEM 2012 – seria szkoleń z zakresu marketingu internetowego” Więc kilka słów wstępu poniżej.

“Silesia SEM tym razem odbędzie się 7-10 lutego 2012 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Organizatorem imprezy jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i firma Xann.” Silesia SEM to 7 różnych szkoleń:

 • Google AdWords
 • Usability i optymalizacja stron
 • SEO i pozycjonowanie
 • Google Analytics
 • SEO i pozycjonowanie zaawansowane (2 dni)
 • Google AdWords Zaawansowane
 • Facebook i Twitter Marketing

Jak wspominałem w poprzednim wpisie  najbardziej interesowały mnie 2 szkolenia mianowicie “SEO i pozycjonowanie” 1 dniowe szkolenie w cenie 450 zł netto oraz “SEO i pozycjonowanie zaawansowane” 2 dniowe szkolenie w cenie 1290 zł netto. Oczywiście 2 dniowe szkolenie seo zaawansowane dużo bardziej :), jednak i podstawy z pewnością też coś ciekawego by wniosły. Ceny obu szkoleń w porównaniu do konkurencji są bardzo przystępne.

Co ważne w programie szkolenia zaawansowanego w czwartek  jest AfterParty 🙂 W związku ze stanem technicznym mojego organizmu będzie to dla mnie bezalkoholowe after party, ale mam nadzieję, że jakoś przetrwam, a dzięki temu choćby więcej wiedzy przywiozę ze sobą 🙂

Bardzo chciałem być na obu szkoleniach, jednak żona, dzieci… w tej sytuacji kilkudniowy wypad z domu nie jest łatwy do zorganizowania więc bardzo się cieszę, że w ogóle uda mi się pojawić na Silesia SEM w tym roku.

Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie. Z haromonogramu wnioskuję, że jako jedno z niewielu na rynku będzie to szkolenie rzeczywiście zaawansowane testy hostingów seo, swli, narzędzia do zdobywania linków.

Zainteresowanych zapraszam na stronę szkolenia >>

Jeśli ktoś z moich czytelników wybiera się na szkolenie to koniecznie piszcie chętnie zapoznam się z Wami 🙂

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Silesia Sem, a jednak będę 🙂, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
 • Jestem raczej czytelnikiem mało aktywnym, jednakże, jeśli pytasz to również będę na zaawansowanym szkoleniu. Także się poznamy na pewno 😉

  Pozdrawiam

 • Nie będę ukrywał, że też bym pojechał ale jak dla mnie to trochę za mało tam mogą mi przekazać informacji… Jako, że sami przeprowadzamy szkolenia to mogę tylko powiedzieć, że u nas szkolenia odbywają się na znacznie rozszerzonej płaszczyźnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.