[metaslider id=11287] Silesia Sem, a jednak będę :) | SEO Blog

Silesia Sem, a jednak będę :)

Z wielkim uśmiechem na ustach 🙂 mogę powiedzieć, że udało się i jadę w tym roku na Silesia SEM!

O samej imprezie pisałem ponad miesiąc temu “Silesia SEM 2012 – seria szkoleń z zakresu marketingu internetowego” Więc kilka słów wstępu poniżej.

“Silesia SEM tym razem odbędzie się 7-10 lutego 2012 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Organizatorem imprezy jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i firma Xann.” Silesia SEM to 7 różnych szkoleń:

 • Google AdWords
 • Usability i optymalizacja stron
 • SEO i pozycjonowanie
 • Google Analytics
 • SEO i pozycjonowanie zaawansowane (2 dni)
 • Google AdWords Zaawansowane
 • Facebook i Twitter Marketing

Jak wspominałem w poprzednim wpisie  najbardziej interesowały mnie 2 szkolenia mianowicie “SEO i pozycjonowanie” 1 dniowe szkolenie w cenie 450 zł netto oraz “SEO i pozycjonowanie zaawansowane” 2 dniowe szkolenie w cenie 1290 zł netto. Oczywiście 2 dniowe szkolenie seo zaawansowane dużo bardziej :), jednak i podstawy z pewnością też coś ciekawego by wniosły. Ceny obu szkoleń w porównaniu do konkurencji są bardzo przystępne.

Co ważne w programie szkolenia zaawansowanego w czwartek  jest AfterParty 🙂 W związku ze stanem technicznym mojego organizmu będzie to dla mnie bezalkoholowe after party, ale mam nadzieję, że jakoś przetrwam, a dzięki temu choćby więcej wiedzy przywiozę ze sobą 🙂

Bardzo chciałem być na obu szkoleniach, jednak żona, dzieci… w tej sytuacji kilkudniowy wypad z domu nie jest łatwy do zorganizowania więc bardzo się cieszę, że w ogóle uda mi się pojawić na Silesia SEM w tym roku.

Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie. Z haromonogramu wnioskuję, że jako jedno z niewielu na rynku będzie to szkolenie rzeczywiście zaawansowane testy hostingów seo, swli, narzędzia do zdobywania linków.

Zainteresowanych zapraszam na stronę szkolenia >>

Jeśli ktoś z moich czytelników wybiera się na szkolenie to koniecznie piszcie chętnie zapoznam się z Wami 🙂

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
Silesia Sem, a jednak będę 🙂, 4.0 out of 5 based on 4 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

3 komentarze

napisz komentarz
 • Jestem raczej czytelnikiem mało aktywnym, jednakże, jeśli pytasz to również będę na zaawansowanym szkoleniu. Także się poznamy na pewno 😉

  Pozdrawiam

 • Nie będę ukrywał, że też bym pojechał ale jak dla mnie to trochę za mało tam mogą mi przekazać informacji… Jako, że sami przeprowadzamy szkolenia to mogę tylko powiedzieć, że u nas szkolenia odbywają się na znacznie rozszerzonej płaszczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.