PR3 w 3 tygodnie dla nowego seokatalogu!

9 stycznia zarejestrowałem domenę www.moderowanykatalogstronwww.pl, a 14 stycznia postawiłem na niej nowy katalog stron na skrypcie seokatalog. 7 lutego był PageRank update i katalog od razu uzyskał PR3 🙂 co mnie niezmiernie cieszy.

Na dniach katalog stanie się płatny, jednak jeszcze przez kilka dni będzie możliwość dodawania wpisów do niego za darmo.

Jak zawsze grafika unikalna mam nadzieję, że się podoba. Za jakiś czas wrzucę pewnie slider na górę strony. Aktualnie w katalogu znajdują się 252 strony i ponad 100 czeka na moderację, którą w weekend będę robił.

katalog stron www

Przy okazji powiem, że katalog http://www.mocnykatalogstron.pl/ uzyskał PR3, a katalog http://www.silnykatalogstron.pl/ PR1.

4 kolejne katalogi są już postawione, ale do grafiki do nich dopiero będę się zabierał więc na razie adresów nie ujawniam.

Wszelkie uwagi mile widziane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

21 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.