Dam Ci 38zł za każdy sprzedany kurs!

W wekend majowy w ramach odpoczynku przygotowałem ofertę na platformach interkursy.pl oraz ekademia.pl, aby dać Ci możliwość zarabiania na moim najnowszym produkcie “Seo Copywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu”.

Produkt kosztuje 97zł, a prowizje jak to standardowo u mnie w wysokości 40% więc do zgarnięcia jest aż 38,80zł za każdy sprzedany kurs video. Wolę zarobić 10zł ze 100zł niż nic 🙂 więc chętnie dzielę się kasą z partnerami.

Produkt jest dobry, kupiło go już kilkadziesiąt osób i jak na razie nie miałem żadnych zwrotów mimo oferowania 30 dniowej gwarancji satysfakcji. We wszystkcih dotąd oferowanych produktach liczba zwrotów była poniżej 1% więc o to nie mam obaw.

Kurs jest praktycznie bezkonkurencyjny i jak na razie nikt nie stworzył kursu omawiającego tak dokładnie zagadnienie seo copywritingu.
Grupą docelową kursu są webmasterzy, właściciele witryn, małych e-biznesów i pozycjonerzy. Osobiście reklamuję produkt na stronach o pozycjonowaniu i zarabianiu w internecie.

Na obu platformach ekademia oraz interkursy poprzez, które możesz promować mój produkt prowizja jest taka sama więc wybór nalezy do Ciebie. Dla mnie jako plus jest w ekademii możliwość kontaktowania się z partnerami i rzeczywiście z tymi którzy najskuteczniej polecali moje poprzednie produkty kontaktowałem się osobiście w celu zorganizowania jakich akcji promocyjnych na ich stronach.

Jak zawsze dla partnerów przygotowałem specjalną podstronę na której są wszelkie informacje na temat możliwości współpracy oraz materiałów reklamowych http://magicznasilaslowawpozycjonowaniu.pl/program-partnerski/.

Przygotowałem 9 formatów reklam banerowych w jednej linii graficznej, jeśli jednak chciałbyś uzyskać jakiś inny materiał to napisz spróbuję go przygotować.

Produkt możesz polecać na różne sposoby np.:

 • umieszczając banery reklamowe na Twojej witrynie,
 • wysyłając mailing,
 • pisząc informację o produkcie,
 • jeśli zapoznałeś się z produktem to możesz napisać o nim opinię,
 • jako, że prowizja jest duża możesz pokusić się o wykupienie reklamy na adwords, facebooku czy też serwisach www,
 • możliwości jest bardzo wiele.

Do promocji witryny możesz wykorzystać swoją stronę, fora internetowe czy też socialmedia FB, Twitter. Jeśli masz sporo znajomych na facebooku możesz napisać informację o produkcie na tablicy i możesz zarobić 38zł za każdy sprzedany kurs.

Jestem otwarty na różne propozycje współpracy więc jeśli masz ciekawą witrynę, masz jakieś pytanie, propozycję nie wahaj się napisz do mnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Dam Ci 38zł za każdy sprzedany kurs!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

8 komentarzy

napisz komentarz
 • Fragment ze strony sprzedażowej:
  "TAK SŁAWKU, chcę zamówić kurs: „SeoCopywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjoniu” w promocyjnej cenie 97.00 PLN brutto obowiązującej tylko do 30 kwietnia."

  Chyba do 30 maja ? 😀

  Kurs zapowiada się ciekawie, może warto zakupić, szkoda tylko, że pośredników trzeba dokarmiać 😉

 • Problem z tym kursem jest taki, że styl pisania postów w blogu to "choćby treść była wartościowa, należy zasłonić ją nadmiernie widocznymi sloganami marketingowymi", a tymczasem copywriting polega na tym, zeby teksty (także te optymalizowane pod SEO) były skuteczne, ale nieinwazyjne 😉 Jeśli w kursie jets podobnie jak na blogu, to nie zachęca to, bo znaczy tyle, ze trzeba będzie odparować wodę, zeby dotrzeć do meritum 🙁 A szkoda, bo w przypadku bloga mam go w rssie wlasnie ze wzgledu na to, ze pod tą wodą treść jednak jest.

  • wilk – twierdzisz, że leję wodę na blogu?

   Kurs to sama esencja, kilka opinii już jest, wkrótce ukaże się więcej od ludzi, którzy uzyskali dzięki niemu konkretne rezultaty.

 • jak powiedział jeden z poprzedników, kiedyś było więcej treści w treści na Twoim blogu, aktualnie treść oczywiście też jest no ale otoczka robi się stricte marketingowa

  • Nie ukrywam, że blog służy mi do promocji moich produktów, a w ostatnim czasie wyszedł nowy stąd więcej wpisów marketingowych, ale spokojnie chłopaki wszystko wróci do normy.

  • To bardzo dobrze, trzeba zachować równowagę między marketingiem a treścią. Przecież Sławek tego charytatywnie nie robi. Jak byś miał samą treść to znaczy, że z niego jest altruista. Jakbyś miał sam marketing to znaczy, że nie szanuje czytelnika. Mając jedno i drugie, wiesz że zawsze coś ciekawego tu znajdziesz i widać że się chłopakowi to opłaca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.