[metaslider id=11287] Dam Ci 38zł za każdy sprzedany kurs! | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Dam Ci 38zł za każdy sprzedany kurs!

W wekend majowy w ramach odpoczynku przygotowałem ofertę na platformach interkursy.pl oraz ekademia.pl, aby dać Ci możliwość zarabiania na moim najnowszym produkcie “Seo Copywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu”.

Produkt kosztuje 97zł, a prowizje jak to standardowo u mnie w wysokości 40% więc do zgarnięcia jest aż 38,80zł za każdy sprzedany kurs video. Wolę zarobić 10zł ze 100zł niż nic 🙂 więc chętnie dzielę się kasą z partnerami.

Produkt jest dobry, kupiło go już kilkadziesiąt osób i jak na razie nie miałem żadnych zwrotów mimo oferowania 30 dniowej gwarancji satysfakcji. We wszystkcih dotąd oferowanych produktach liczba zwrotów była poniżej 1% więc o to nie mam obaw.

Kurs jest praktycznie bezkonkurencyjny i jak na razie nikt nie stworzył kursu omawiającego tak dokładnie zagadnienie seo copywritingu.
Grupą docelową kursu są webmasterzy, właściciele witryn, małych e-biznesów i pozycjonerzy. Osobiście reklamuję produkt na stronach o pozycjonowaniu i zarabianiu w internecie.

Na obu platformach ekademia oraz interkursy poprzez, które możesz promować mój produkt prowizja jest taka sama więc wybór nalezy do Ciebie. Dla mnie jako plus jest w ekademii możliwość kontaktowania się z partnerami i rzeczywiście z tymi którzy najskuteczniej polecali moje poprzednie produkty kontaktowałem się osobiście w celu zorganizowania jakich akcji promocyjnych na ich stronach.

Jak zawsze dla partnerów przygotowałem specjalną podstronę na której są wszelkie informacje na temat możliwości współpracy oraz materiałów reklamowych http://magicznasilaslowawpozycjonowaniu.pl/program-partnerski/.

Przygotowałem 9 formatów reklam banerowych w jednej linii graficznej, jeśli jednak chciałbyś uzyskać jakiś inny materiał to napisz spróbuję go przygotować.

Produkt możesz polecać na różne sposoby np.:

 • umieszczając banery reklamowe na Twojej witrynie,
 • wysyłając mailing,
 • pisząc informację o produkcie,
 • jeśli zapoznałeś się z produktem to możesz napisać o nim opinię,
 • jako, że prowizja jest duża możesz pokusić się o wykupienie reklamy na adwords, facebooku czy też serwisach www,
 • możliwości jest bardzo wiele.

Do promocji witryny możesz wykorzystać swoją stronę, fora internetowe czy też socialmedia FB, Twitter. Jeśli masz sporo znajomych na facebooku możesz napisać informację o produkcie na tablicy i możesz zarobić 38zł za każdy sprzedany kurs.

Jestem otwarty na różne propozycje współpracy więc jeśli masz ciekawą witrynę, masz jakieś pytanie, propozycję nie wahaj się napisz do mnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.4/5 (9 votes cast)
Dam Ci 38zł za każdy sprzedany kurs!, 1.4 out of 5 based on 9 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

8 komentarzy

napisz komentarz
 • Fragment ze strony sprzedażowej:
  "TAK SŁAWKU, chcę zamówić kurs: „SeoCopywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjoniu” w promocyjnej cenie 97.00 PLN brutto obowiązującej tylko do 30 kwietnia."

  Chyba do 30 maja ? 😀

  Kurs zapowiada się ciekawie, może warto zakupić, szkoda tylko, że pośredników trzeba dokarmiać 😉

  • Pomyłka to stała cena wcześniej była do końca kwietnia 67zł.

   Ja tam nie mam oporu, żeby dzielić się zarobkami 🙂

 • Problem z tym kursem jest taki, że styl pisania postów w blogu to "choćby treść była wartościowa, należy zasłonić ją nadmiernie widocznymi sloganami marketingowymi", a tymczasem copywriting polega na tym, zeby teksty (także te optymalizowane pod SEO) były skuteczne, ale nieinwazyjne 😉 Jeśli w kursie jets podobnie jak na blogu, to nie zachęca to, bo znaczy tyle, ze trzeba będzie odparować wodę, zeby dotrzeć do meritum 🙁 A szkoda, bo w przypadku bloga mam go w rssie wlasnie ze wzgledu na to, ze pod tą wodą treść jednak jest.

  • wilk – twierdzisz, że leję wodę na blogu?

   Kurs to sama esencja, kilka opinii już jest, wkrótce ukaże się więcej od ludzi, którzy uzyskali dzięki niemu konkretne rezultaty.

 • jak powiedział jeden z poprzedników, kiedyś było więcej treści w treści na Twoim blogu, aktualnie treść oczywiście też jest no ale otoczka robi się stricte marketingowa

  • Nie ukrywam, że blog służy mi do promocji moich produktów, a w ostatnim czasie wyszedł nowy stąd więcej wpisów marketingowych, ale spokojnie chłopaki wszystko wróci do normy.

  • To bardzo dobrze, trzeba zachować równowagę między marketingiem a treścią. Przecież Sławek tego charytatywnie nie robi. Jak byś miał samą treść to znaczy, że z niego jest altruista. Jakbyś miał sam marketing to znaczy, że nie szanuje czytelnika. Mając jedno i drugie, wiesz że zawsze coś ciekawego tu znajdziesz i widać że się chłopakowi to opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.