[huge_it_slider id='1']

Rozdaję nagrody – rozwiązanie konkursu

aaa Ponad 2 tygodnie temu na blogu opublikowałem 3 filmy video przygotowujące Cię na premierę mojego najnowszego produktu. W ostatnim z nich ogłosiłem konkurs  na najlepszy komentarz do ostatnio publikowanych przeze mnie nagrań video na YouTube.

Mimo niewielkiej liczby komentarzy, jak obiecałem z każdego z nagrań wyłaniam 1 zwycięzce, który otrzyma w nagrodę dostęp do mojego najnowszego kursu video “Seo Copywriting – Magiczna Siła Słowa W Pozycjonowaniu”.

  1. pauluz123 – za komentarz do nagrania “5 Elementarnych Kroków Prowadzących Do Sukcesu W SEO”
   “Dobre wideo. Też korzystam z Google Webmaster Tools (jest mowa o nim w wideo) – a tutaj spojrzenie na to narzędzie od strony człowieka od? SEO i Wrebdesign.”

 

  1. Proffesory za komentarz do nagrania “Brak Optymalizacji Karygodne Zaniedbanie Nawet Dużych Agencji SEO”
   “To prawda! Jak obserwuję pozycjonowanie stron moich klientów, to bez dwóch zdań tak to właśnie wygląda. W kodzie strony nie widzę zupełnie zmian. Czasem zmieniany jest atrybut TITLE i w zasadzie na tym się kończy. Strony zaprzęgane są do zaplecza firm pozycjonujących, czasem bardzo popularnych katalogów stron i na tym się kończy. Szczerze powiedziawszy: “Wielka szkoda”. Zawsze ceniłem sobie rzemiosło i ludzi, których bez? wahania można by tak nazwać. Lubię jak ktoś zwraca uwagę na detale.

 

 1. Krystian Gibas za komentarz “Nieodpowiednie Dopasowanie Fraz Kluczowych W Pozycjonowaniu Gwoździem Do Trumny Twojego Biznesu”
  “Jest masa klientów dla których fraza wydaje się atrakcyjna, ale tylko dla niego. Np. miałem klienta który chciał się pozycjonować na frazę “ocieplanie piwnic”, “ocieplanie stropów”. Wszystko dobrze firma się tym zajmuje itd., ale firma działała na południu PL i pytam się czy jeżeli dostanie zapytanie od klienta z Gdańska to przyjedzie do niego? odp. Nie! bo to nieopłacalne dla niego. Dlatego lepiej i taniej będzie się pozycjonować na frazy regionalne tak aby pozyskany klient mógł być? obsłużony.”

Zwycięzców zapraszam po wygraną i dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Rozdaję nagrody - rozwiązanie konkursu, 4.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

6 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.