Search Marketing Day 2012 – największa konferencja SEO w Polsce – GRATIS!

search marketing day 2012

O szkoleniach i konferencjach firmy MaxRoy często wspominam na moim blogu bo uważam, że chłopaki robią kawał dobrej roboty  i to od wielu lat. Osobiście byłem na ich szkoleniach z AdWords i Usability o czym pisałem kiedyś na blogu, niestety na tych związanych z seo m.in.: Search Marketing Day 2012 jeszcze nie miałem przyjemności się pojawić. Wiele osób pyta mnie czy tym razem się pojawię i niestety miałem takie plany, ale remont mieszkania uniemożliwi mi przyjazd na tę konferencję więc i tym razem nic z tego.

Mam jednak coś specjalnego dla Ciebie! ale o tym napisze później 🙂 

Na blogu Sprawnego pierwsze informacje o konferencji Search Marketing Day 2012 pojawiły się już w styczniu, a od kilku tygodni pojawiają się artykuły specjalistów, którzy będą występować na konferencji, czy też wywiady z nimi. Dość ciekawy sposób na promocję konferencji i kontent 🙂

Search Marketing Day 2012 – co, gdzie i kiedy

Konferencja Search Marketing Day 2012 odbędzie się w dniach 22-23 maja w Poznaniu. Jest to największa konferencja organizowana w Polsce z dość dużym rozmachem przez organizatorów porównywana z SMX i SES. Pierwszy raz ta impreza odbyła się rok temu i cieszyła się sporym zainteresowaniem ponad 200 osób. W tym roku organizatorzy planują dużo więcej osób.

Organizatorzy o konferencji Search Marketing Day cyt.: “Konferencja Search Marketing Day to nie tylko największe doroczne wydarzenie branży SEO, PPC i marketingu internetowego ale także spotkanie wszystkich osób interesujących się pozycjonowaniem stron, prowadzeniem kampanii AdWords oraz promocją stron w internecie.”

Na Search Marketing Day pojawią się specjaliści z całego świata

Co ważne nie jest to jakaś tam sobie konferencja bo prelegenci to specjaliści zebrani z całego świata. Tego można pogratulować chłopakom z Maxroya bo jest to z pewnością nie lada wyzwanie. Nigdy nie byłem na Search Marketing Day jednak sądzę, że nie jest to szkolenie dla nowicjuszy choć w nagraniu video z opiniami widziałem wypowiedz Maćka Budzicha, który nie siedzi w seo, a był z konferencji zadowolony.

Oto jacy specjaliści pojawią się na konferencji Search Marketing Day: Martin MacDonald, Piotr Maruszewski, Dixon Jones, Russell Smith, Magnus Brath, Tomasz Frontczak, Ralph Tegtmeier, Mariusz Gąsiewski, Dominik Wójcik, Matthew Wood, Joe Cygnus, Frédéric Saigne, Andre Alpar, Rafal Irla, Mikkel deMib Svendsen, Maciej Wyszynski, Kaspar Szymański, Tomasz Kwieciński. Więcej informacji o samych gościach znajdziesz na blogu sprawnego gdzie przybliżane są sylwetki prelegentów.

Podczas Search Marketing Day prowadzone są 2 szkolenia równolegle z SEO oraz PPC i afiliacji.

Co ciekawe na stronie sprzedażowej szkolenia pokazana jest lista kilkunastu uczestników i wśród nich widać naprawdę sporo ciekawych jak np.:  Mariusz Gąsiewski, Jacek Gadzinowski, Leszek Wolany, bracia Makaruk, Cezary Glijer, Artur Strzelecki, Piotr Kiper, Mateusz Dela…

Rzecz oczywista, ale napiszę cała konferencja jest prowadzona w języku angielskim.

Jeśli dobrze zrozumiałem to możesz przemieszczać się pomiędzy 2 salami i wybierać wykłady w których chcesz uczestniczyć.

Co ważne ma być dużo o pingwinie 🙂

Tematy poruszane na Search Marketing Day 2012

Napisałem o konferencji, bo właśnie dziś na blogu sprawnego pojawiła się lista wszystkich tematów jakie pojawią się na Search Marketing Day 2012.  Poniżej umieszczam listę tematów.

SEO, Pozycjnowanie i Link Building

 • Martin MacDonald „Good SEO Is Creative SEO”,
 • Dixon Jones „A new way to look at links and quality post Penguin”,
 • Magnus Brath „SEO and Link Building for casino, gambling, poker industry”,
 • Ralph Tegtmeier „Turning black into white: Automatic content generation for SEO and Social Network Marketing”,
 • Dominik Wojcik „Fast Flux Networks, how they work, and how you can use them to protect your Linknetwork”,
 • Joe Cygnus „Great, another update named after animal. Now what?”,
 • Andre Alpar „Why search and social have to interact and what new opportunities does it bring for affiliates”,
 • Mikkel deMib Svendsen „Balancing all the SEO tips”.

PPC & Affiliate

 • Piotr Maruszewski „Last changes in Facebook Ads”,
 • Russell Smith „Database Journalism and Responsive content – Wizualizacja informacji: Inforgraphics, Datagraphics”,
 • Tomasz Frontczak „Advanced Quality Score factors in Google AdWords”,
 • Mariusz Gąsiewski „AdMob and new, unique possibilities of mobile ads”,
 • Matthew Wood „Advanced afilliate techniques”,
 • Frédéric Saigne „SEM on CPA: DO’s and DON’Ts”,
 • Rafał Irla „Not only display. More effective ways of promotion trough afiliate marketing”,
 • Maciej Wyszyński „Real Time Bidding – biggest innovation in display ads!”.

Search Marketing Day 2012 – ile kosztuje udział

Teraz pewnie sprawa najbardziej Cię interesująca czyli cena 🙂
Koszt udziału w całej konferencji Search Marketing Day 2012 to 1370 zł netto. Biorąc pod uwagę jak wielu specjalistów zgromadzi się na tej konferencji to wydaje się, że nie jest to wysoka kwota. Większość szkoleń seo w Polsce kosztuje około 1000-1500 zł więc kwota jest dostosowana do naszego rynku, a nie zagranicznych gości 🙂

Tym którzy pojawią się na konferencji Search Marketing Day mogę tylko pozazdrościć.

I teraz mam coś dla Ciebie o czym wspomniałem na początku. Z chłopakami z MaxRoy udało mi się wynegocjować dla odbiorców mojego newslettera 6-miesięczny dostęp do płatnego Forum.MaxROY.com i pełny zapis wideo z zeszłorocznej edycji Search Marketing Day! Mam nadzieję, że nie będą mieli mi za złe tego, że puściłem tego linka na bloga 🙂

— aktualizacja 27.05.12

Search Marketing Day 2012 relacja ze szkolenia

Dość szczegółową relację z Search Marketing Day 2012 napisał Artur Strzelecki z SilesiaSEM także zapraszam do nie krótkiej 🙂 lektury https://www.silesiasem.pl/co-bylo-na-sciezce-seo-podczas-search-marketing-day-2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Search Marketing Day 2012 - największa konferencja SEO w Polsce - GRATIS!, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

18 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.