40% zniżki na hosting seo w linuxpl tylko 10 kodów rabatowych

W lutym tego roku napisałem artykuł pt.: “Hosting seo dla pozycjonera test w linuxpl”. Z usługi korzystam już ponad rok i muszę przyznać, że cały czas jestem z niego bardzo zadowolony i zaskoczony bardzo szybką reakcją supportu.

O szczegółach testu możesz poczytać w wyżej wspomnianym wpisie, natomiast dzisiaj zainteresowanym chcę przekazać kod zniżkowy o wartości 10% na zakup tego hostingu. Jako, że cały czas trwa promocja i można go kupić 30% taniej to łączna zniżka wynosi aż 40%.

Jeśli dobrze liczę to w promocji za hosting seo w linuxpl zapłacisz 232,50 zł brutto, a w nim m.in:

 • 53 adresy IP,
 • różnorodność klas adresowych,
 • możliwość zmiany IP dla poszczególnych domen oraz subdomen,
 • funkcja hurtowego dodawania domen do panelu,
 • 10 GB pojemności,
 • 100 GB transferu miesięcznie,
 • dostęp do zadań cron’a,
 • dowolna ilość baz MySQL i postgreSQL
 • pomoc administratora w razie problemów,
 • okres testowy konta – 14 dni!,
 • gwarancja jakości i dostępności serwera w skali miesiąca – 99,9%.

Jeśli chcesz otrzymać kod promocyjny skorzystaj z formularza na tej stronie https://www.blog.gdaq.pl/kontakt/ w temacie podając “kod promocyjny linuxpl”, a w pole imię wpisz imię i nazwisko.

Mam do udostępnienia 10 kodów rabatowych więc warto się pospieszyć. Kody można wykorzystać do 25 lipca 2013 roku.

Zapraszam do skorzystania z promocyjnej oferty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
40% zniżki na hosting seo w linuxpl tylko 10 kodów rabatowych, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

17 komentarzy

napisz komentarz
 • miałem to konto utrzymywałem w linuxpl 20 seokatalogów, i nie mogę potwierdzić twojej opinii, zdarzało się że stron nie było i po dwa dni po napisaniu meila dostałe odp że wszystko zostało naprawione, lecz serwer bardzo wolno chodził na niektórych ip. w wyniku tego pospadały mi PR, po zmianie serwera na kylos wszystko wróciło do normy nawet PR , ai moje konto wygasło i niektóre seoki które zostały na tym serwerze działają nadal choć nie mam dostępu już do konta.

 • Też tam miałem konto. Bardzo szybki support, ale niestety zmiana ip męcząca… dla kazdej subdomeny czy domeny trzeba klikać i z rozwijanej listy wybierać.. męczarnia…
  Z api znowu tez jest problem bo mają namodzone w tym panelu już i nie wszystko działa jak powinno.

 • Ja również chciałbym podziękować za kod wykorzystałem już go 😛

  Jednak warto śledzić blog Sławka na bieżąco , bardzo ciekawe promocje 🙂

  Pozdrawiam

 • Mogę szczerze polecić ten hosting, mimo swojej niskiej ceny, dużo lepszy od "lidera" hoseo – dobry uptime, nie wyskakują 500

 • Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena – wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.
  Więcej na http://www.quicksnake.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.