SEMcamp Spotkania Specjalistów Branży SEM po raz 10

SEMcamp

Dość późno o tym piszę, jednak sądzę, że warto! Już 5 lipca czyli w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się po raz 10 spotkanie maniaków z branży SEM 🙂

Spotkanie jest organizowane przez Mariusza Gąsiewskiego (pracownika Google) oraz Przemysława Modrzejewskiego (autora bloga marketingLAB.pl). “SEMcamp są cykliczną konferencją specjalistów branży SEM. Celem spotkań jest zarówno szerzenie wiedzy związanej z zagadnieniami marketingu w wyszukiwarkach jak również integracja osób zajmujących się tą formą marketingu internetowego.”

Na stronie http://www.semcamp.com.pl/category/uncategorized/ możesz sprawdzić prezentacje z zeszłego roku SEMcamp, aby poznać poziom przekazywanej wiedzy, aczkolwiek myślę, że głównie liczy się kontakt z ludzmi z branży, a wiem, że kilka fajnych osób się pojawi 🙂

SEMcamp sprawy organizacyjne

10 spotkanie SEMcamp odbędzie się w 5 lipca na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Szkolenie potrwa cały dzień od godziny 9:50 do 19:00.

Warto zaznaczyć, że koszt udziału w szkoleniu to 100zł przekazane na fundację “Mam serce”. Naprawdę bardzo szczytny cel, wspaniała inicjatywa.

Z bólem serca muszę przyznać, że nigdy nie pojawiłem się na SEMcamp‘ie. Dosłownie rok, dwa lata temu dowiedziałem się o nim i jakoś nie było mi po drodze. Niestety najprawdopodobniej ze względu na sprawy osobiste, tym razem także nie będę mógł się  pojawić, jednak mam nadzieję, że ktoś z czytelników się wybierze.

— aktualizacja 06.07.12

Mimo wielu komplikacji udało mi się pojawić na kilku prezentacjach na SEMcamp. Organizacyjnie bardzo fajnie gratuluję organizatorom, tylko mogłoby być chłodniej w sali 🙂 Miło było spotkać znajomych (pozdrawiam) i nawiązać nowe kontakty, bo to głównie liczy się w tego typu szkoleniach, konferencjach, spotkaniach.

Ci co nie byli niech żałują i mam nadzieję, że zobaczymy się za rok.

SEMcamp relacja na żywo

Dla tych którzy nie mogli pojawić się na szkoleniu Artur Strzelecki z SilesiaSEM prowadził relację na żywo pod adresem http://www.silesiasem.pl/co-sie-dzieje-podczas-10-semcampu-w-warszawie-live. Ukłony dla Artura 🙂 szkoda, że wywiad z Mariuszem Gąsiewskim nie wyszedł.

Wybierasz się na szkolenie SEMcamp? Byłeś na poprzednich? Napisz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
SEMcamp Spotkania Specjalistów Branży SEM po raz 10, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

6 komentarzy

napisz komentarz
  • Fajnie, że takie coś jest i szczytny cel. Niestety sam też nie będę mógł w tym uczestniczyć a być może czegoś bym się nauczył, poznał kogoś ciekawego. Czy będzie można z tego spotkania, zakupić materiały typu prezentacja, nagranie wideo? Jeśli nie, to wielka szkoda. Być może wiedza zawarta na takim szkoleniu byłaby sporo warta. Pieniądze za udostępnienie materiałów/nagranie wideo można by przekazać na fundację. Nie wiem czy masz Sławku kontakt z organizatorami tego szkolenia, ale mam nadzieję, że oni taką możliwość wzięli pod uwagę i przemyśleli – nawet jeśli z niej zrezygnowali.

  • świetna inicjatywa, 100 zł jak za szkolenie o tak ciekawym programie to naprawdę są grosze dla nas a dla potrzebujących (kolejny super pomysł – wsparcie charytatywne) ogromna szansa. ja dopiero zaczynam swoją przygodę z seo, – na konferencji pewnie się nie pojawię ale na pewno będę o niej myśleć już na poważnie za rok 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.