[metaslider id=11287] SEMcamp Spotkania Specjalistów Branży SEM po raz 10 | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

SEMcamp Spotkania Specjalistów Branży SEM po raz 10

SEMcampDość późno o tym piszę, jednak sądzę, że warto! Już 5 lipca czyli w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się po raz 10 spotkanie maniaków z branży SEM 🙂

Spotkanie jest organizowane przez Mariusza Gąsiewskiego (pracownika Google) oraz Przemysława Modrzejewskiego (autora bloga marketingLAB.pl). “SEMcamp są cykliczną konferencją specjalistów branży SEM. Celem spotkań jest zarówno szerzenie wiedzy związanej z zagadnieniami marketingu w wyszukiwarkach jak również integracja osób zajmujących się tą formą marketingu internetowego.”

Na stronie http://www.semcamp.com.pl/category/uncategorized/ możesz sprawdzić prezentacje z zeszłego roku SEMcamp, aby poznać poziom przekazywanej wiedzy, aczkolwiek myślę, że głównie liczy się kontakt z ludzmi z branży, a wiem, że kilka fajnych osób się pojawi 🙂

SEMcamp sprawy organizacyjne

10 spotkanie SEMcamp odbędzie się w 5 lipca na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Szkolenie potrwa cały dzień od godziny 9:50 do 19:00. Szczegółowy program spotkania SEMcamp znajdziesz na stronie http://www.semcamp.com.pl/zapisz-sie-na-10-semcamp-warszawa-5-lipca-2012/.

Warto zaznaczyć, że koszt udziału w szkoleniu to 100zł przekazane na fundację “Mam serce”. Naprawdę bardzo szczytny cel, wspaniała inicjatywa.

Z bólem serca muszę przyznać, że nigdy nie pojawiłem się na SEMcamp‘ie. Dosłownie rok, dwa lata temu dowiedziałem się o nim i jakoś nie było mi po drodze. Niestety najprawdopodobniej ze względu na sprawy osobiste, tym razem także nie będę mógł się  pojawić, jednak mam nadzieję, że ktoś z czytelników się wybierze.

Tutaj możesz zapisać się na szkolenie >>

— aktualizacja 06.07.12

Mimo wielu komplikacji udało mi się pojawić na kilku prezentacjach na SEMcamp. Organizacyjnie bardzo fajnie gratuluję organizatorom, tylko mogłoby być chłodniej w sali 🙂 Miło było spotkać znajomych (pozdrawiam) i nawiązać nowe kontakty, bo to głównie liczy się w tego typu szkoleniach, konferencjach, spotkaniach.

Ci co nie byli niech żałują i mam nadzieję, że zobaczymy się za rok.

SEMcamp relacja na żywo

Dla tych którzy nie mogli pojawić się na szkoleniu Artur Strzelecki z SilesiaSEM prowadził relację na żywo pod adresem http://www.silesiasem.pl/co-sie-dzieje-podczas-10-semcampu-w-warszawie-live. Ukłony dla Artura 🙂 szkoda, że wywiad z Mariuszem Gąsiewskim nie wyszedł.

Wybierasz się na szkolenie SEMcamp? Byłeś na poprzednich? Napisz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/5 (5 votes cast)
SEMcamp Spotkania Specjalistów Branży SEM po raz 10, 2.6 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

6 komentarzy

napisz komentarz
  • Fajnie, że takie coś jest i szczytny cel. Niestety sam też nie będę mógł w tym uczestniczyć a być może czegoś bym się nauczył, poznał kogoś ciekawego. Czy będzie można z tego spotkania, zakupić materiały typu prezentacja, nagranie wideo? Jeśli nie, to wielka szkoda. Być może wiedza zawarta na takim szkoleniu byłaby sporo warta. Pieniądze za udostępnienie materiałów/nagranie wideo można by przekazać na fundację. Nie wiem czy masz Sławku kontakt z organizatorami tego szkolenia, ale mam nadzieję, że oni taką możliwość wzięli pod uwagę i przemyśleli – nawet jeśli z niej zrezygnowali.

    • Karol w treści posta podałem link do poprzednich prezentacji więc pewnie i tym razem prezentacja będzie dostępna. Znalazłem na YouTube kanał SEMcamp i tutaj możesz znaleźć trochę filmów http://www.youtube.com/user/semcamp. Oficjalnie nie widziałem możliwości kupienia materiałów video ze szkolenia.

  • świetna inicjatywa, 100 zł jak za szkolenie o tak ciekawym programie to naprawdę są grosze dla nas a dla potrzebujących (kolejny super pomysł – wsparcie charytatywne) ogromna szansa. ja dopiero zaczynam swoją przygodę z seo, – na konferencji pewnie się nie pojawię ale na pewno będę o niej myśleć już na poważnie za rok 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.