SEO hosting 50% zniżki w seohost.pl

Dzisiaj mam dla Ciebie bardzo ciekawą promocyjną ofertę seo hosting ‘u z seohost.pl. Do tej pory aż tak dobrych warunków promocyjnych nigdy nie udało mi się wynegocjować 🙂

Pierwsze 10 osób, które skorzystają z oferty otrzyma aż 50% zniżki na którykolwiek hosting jaki sobie wybierze z oferty i na jaki okres chce. Oferta jest bardzo dobra bo kupując najdroższy pakiet hostingowy na rok możesz zaoszczędzić aż 650 zł. Co ciekawe najtańszy pakiet seo hosting ‘u możesz mieć już za 110 zł, także znajdzie się coś dla mniej wymagających jak i bardziej.

Jako, że ostatnie kupony na seo hosting rozeszły się praktycznie w jeden dzień to udało mi się wynegocjować jeszcze dodatkowe 15 kuponów z rabatem 25%.

Pamiętaj, że czym wyższy pakiet wybierzesz tym więcej możesz zaoszczędzić, ale oferta ta jest ograniczona czasowo i kupony możesz wykorzystać tylko do dnia 7 września.

Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych parametrów tego seo hosting ‘u

seo hosting oferta seohost

Podane ceny są cenami netto.

Tym razem nie przesyłam kuponów na email. Aby otrzymać kupon wystarczy wypełnić formularz na jednej z tych 2 stron:

Dzięki temu ja nie będę musiał wysyłać kuponów, a support z seohost będzie Ci przypominał o zbliżającym się terminie na wykorzystanie kuponu.

Osobiście jeszcze nie korzystałem z oferty seohost, ale jak widzę na stronie jako klienci widnieje Agora oraz Ideo, ja wkrótce zaczynam tam stawiać zaplecze 🙂

Zapraszam do szybkiego odbioru kuponu na seo hosting bo jak poprzednio kupony na pewno rozejdą się bardzo szybko 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
SEO hosting 50% zniżki w seohost.pl , 5.0 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

15 komentarzy

napisz komentarz
  • Ja korzystam z seo-hosta i ta mała pojemność wystarcza na zainstalowanie 64 wordpressów, wystarczy tylko usunąć z ftp zbędne szablony graficzne zawarte w standardowej instalce WP. Z resztą, przy tak niskiej cenie, możesz zawsze dokupić sobie za 27 zł rocznie 1 GB przestrzeni dyskowej. Nie jest to jakaś wygórowana cena, a sam hosting bardzo dobrze się sprawdza.

 • Witam.
  Co do stabilności – pracujemy na nowym (od kilku miesięcy) sprzęcie bardzo wysokiej klasy i wydajności. Od strony infrastruktury serwerowni również nie mamy niczego do zarzucenia. Porównując do konkurencji w tym względzie, uczciwie i obiektywnie stwierdzić można, że jesteśmy w czołówce stabilności.

  Co więcej – również w wydajności (sprzęt nie jest przeciążony).

  Maskowanie DNS – tak to nasza innowacja. Wprowadzamy więcej takich niebawem. Konkurencja takich rzeczy nie oferuje. Będziemy zawsze starali się być o krok przed wszystkimi w zakresie serwerów SEO dostarczając najlepsze możliwe narzędzie do pracy pozycjonerom.

 • Ciekawa sprawa, być może skorzystam przy swojej stronie. Pozycjonowanie to szczególnie ważna kwestia jeśli chce się zacząć zarabiać na witrynie 😉 Ja przymierzam się do otwarcia internetowego biznesu oferującego aplikacje na smartfony, ten rynek jest teraz chyba najbardziej obiecujący, szczególnie dla młodych przedsiębiorców – takie aplikacje jak Ogarnik.mobi czy szereg innych rzeczywiście ułatwiają życie.

 • 110 zł za 32 IP za rok?! Bardzo dobra oferta! Wydaje się w sam raz pod proste zaplecze – powinno zmieścić się ze 100 prostych i jednocześnie estetycznych stron statycznych.

  • Może być, ale nie koniecznie. Możesz mieć 10 adresów IP, 5 niezależnych stron i do każdej z tych 5 postawić zaplecze na 10 stron na 10 adresach IP także będziesz miał 50.

 • Zniżki na hosting zawsze są mile widziane 😀 Teraz się spóźniłem, ale następnym razem już będę obserwował dokładnie 🙂

 • Jesteśmy firmą oferującą usługi hostingowe. Najlepsza oferta w stosunku cena – wydajność. Za cenę 3,9 zł miesięcznie w pakiecie gwarantujemy przede wszystkim bezkonkurencyjną powierzchnie dyskową 10 000 MB oraz stworzenie strony internetowej całkowicie za darmo. Pakiet standard został doceniony przez czasopismo CHIP oraz ulokowany pomiędzy najlepszymi ofertami hostingu.
  Więcej na http://www.quicksnake.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.