Zmiany, zmiany, zmiany czyli szukam pracy – trochę prywaty

Nie często piszę na blogu o życiu prywatnym, jednak obecna sytuacja sądzę, że dość dużo może zmienić w moim życiu, dlatego chciałem się nią podzielić z Tobą i być może poprosić Cię o pomoc.

Po około 8 latach pracy na stanowiskach grafik, webmaster postanowiłem to zmienić i spróbować czegoś nowego. Jak wiesz poza grafiką od kilku lat niesamowicie pasjonuje mnie seo, któremu poświęcam każdą wolną chwilę. Praca w branży SEO byłaby dla mnie spełnieniem marzeń dlatego chcę spróbować je zrealizować 🙂 Nie ma to jak pracownik, który spełnia się w pracy.

Chcę pracować dla firmy, która ceni SEO’wców pracujących z pasją i zaangażowaniem. Z pewnością moje doświadczenie może pomóc wielu firmom.

Firma w której obecnie pracuję jest dla mnie bardzo ważna, jednak chcę iść do przodu i rozwijać się.

Jeśli szukasz człowieka od SEO, lub znasz kogoś kto poszukuje takiej osoby koniecznie napisz do mnie, lub zadzwoń 506 737 454.

Jeszcze, jedna prośba, aby uzyskać większy rozgłos proszę Cię Lajkuj i udostępniaj ten wpis na Facebook’u.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (9 votes cast)
Zmiany, zmiany, zmiany czyli szukam pracy - trochę prywaty, 5.0 out of 5 based on 9 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

42 komentarze

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.