SEMcamp po raz 11 już 24 października w Warszawie

SEMcamp

Tym razem nie jak poprzednio 🙂 piszę wcześniej. 24 października w Warszawie na uczelni Łazarskiego odbędzie się 11 SEMcamp. Ostatni SEMcamp był w czerwcu więc niezłe tempo, sądziłem, że odbywają się one raz do roku.

Przypomnę, że spotkanie jest organizowane przez jednego z pracowników Google Mariusza Gąsiewskiego oraz Przemysława Modrzejewskiego z marketingLAB.

SEMcamp 11 sprawy organizacyjne

Szkolenie jest całodniowe , odbędzie się na nim 6 spotkań SEM, SEO i potrwa od godziny 10 do 17.

Opłata za spotkanie to 100 zł przekazane na fundację “Równe szanse”. Fajnie, że wspólnie możemy pomagać.

Na ostatnim spotkaniu byłem i bardzo mi się podobało, można było spotkać trochę znajomych twarzy. Tym razem nie wiem czy się pojawię bo mam natłok pracy choć nie ukrywam, że na wystąpienie Marcina Duraja bym się przeszedł. Temat, który będzie omawiał to:

“eSklep a Google – optymalizacja i pozycjonowanie” 

“Ostatnie zmiany algorytmów Google wymuszają zmiany w optymalizacji i sposobie pozycjonowania wielu witryn internetowych, nie tylko sklepów. Co się zmieniło? Co warto zrobić a czego unikać tworząc lub pozycjonując sklep internetowy? Na te i inne pytania odpowiem w swoim wystąpieniu, skupiając się na e-sklepach nie zapominając o innych witrynach internetowych..”

Zachęcam Was do wzięcia udziału w SEMcamp bo koszt udziału jest niewielka, a można w kuluarach porozmawiać z ciekawymi ludzi.

Pod tym linkiem możesz znaleźć relację z poprzedniego szkolenia >>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
SEMcamp po raz 11 już 24 października w Warszawie, 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.