[metaslider id=11287] Wizytówka seo blogera blog.gdaq.pl | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

Wizytówka seo blogera blog.gdaq.pl

Dzisiaj będzie króciutko. Jako, że wybieram się dzisiaj na pewne szkolenie to przygotowałem sobie wizytówkę seo’wą :), którą chciałbym się Ci pochwalić.

Z reguły na szkolenia, albo nie miałem wizytówek, albo rozdawałem wizytówki gdaq.pl, natomiast teraz trzonem mojego biznesu jest blog i stąd ta wizytówka


gdaq wizytówka
Jak Ci się podoba moja nowa wizytówka?

Ps. mam nadzieję, że masowo ludzie nie zaczną jej kopiować :), albo pozycjonować się na frazę seo blog hehe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.5/5 (20 votes cast)
Wizytówka seo blogera blog.gdaq.pl, 2.5 out of 5 based on 20 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

25 komentarzy

napisz komentarz
 • Bardzo fajny pomysł – wyróżnisz się bez wątpienia.
  Raczej masowego kopiowania (moim zdaniem) nie będzie. Jednak większość osób woli tradycyjne podejście do wizytówek.
  Natomiast co innego może być małym problemem: czy aby na pewno obecnie (czyli dziś, gdy publikujesz ten post) jesteś na pierwszym miejscu na tę frazę…?

  • Ostatnio widzę, że Sebastian się ze mną bije o tę frazę. Raz jestem na pierwszym raz na drugim miejscu 🙂

 • Zrobiłem sobie podobną kiedyś na specjalista ds. SEO (jeszcze jak stare Google było). Pomysł jest świetny i klienci bardzo pozytywnie podchodzą 🙂

 • Ciekawy pomysł, powiem szczerze, że jeszcze takiej wizytówki nie widziałem. Swego czasu było można tez ciekawe wizytówki (inne niż wszystkie) zamówić za darmo przez facebooka z jakieś firmy (nie pamiętam nazwy). Gratulacje pomysłu.

 • haha dobre!!! 🙂 Całymi dniami gapię się w te SERPy i nie wpadłem na taki pomysł. Jak dla mnie zajebisty – bardzo nawiązuje do branży w której pracujesz.

 • Zdziwił mnie tekst o kopiowaniu, bo już dawno był taki pomysł na różnych branżowych stronach i kazdy kto jakoś to przegląda to pewnie trafił już na taką inspirację.

 • Bardzo fajny i kreatywny pomysł. Wizytówka w dzisiejszych czasach ma się wyróżniać i odzwierciedlać wykonywany zawód, a ten projekt na pewno te zadanie spełnia i zdecydowanie osoba, która ją dostanie zapamięta osobę. Warto tu też zadbać o estetykę takiej wizytówki, aby była ona wydrukowana za pomocą wysokiej jakości farb drukarskich oraz na dobrym papierze. Ale bardzo ciekawe pomysł. 🙂

 • Witaj Sławek:) Pomysł na wizytówkę oryginalny i ciekawy. Może design nie wyróżnia jej w szczególny sposób na tle innych, ale z pewnością dobrze przedstawia to czym się zajmujesz. Drugą istotną sprawą jest sam sposób rozdawania wizytówek, a w szczególności korzystanie z każdej nadarzającej się do tego okazji. Ty swoją okazję wykorzystałeś bo na twojego bloga wszedłem właśnie dzięki wizytówce, którą dałeś mi na ostatnim szkoleniu Adriana:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.