[huge_it_slider id='1']

Wizytówka seo blogera blog.gdaq.pl

Dzisiaj będzie króciutko. Jako, że wybieram się dzisiaj na pewne szkolenie to przygotowałem sobie wizytówkę seo’wą :), którą chciałbym się Ci pochwalić.

Z reguły na szkolenia, albo nie miałem wizytówek, albo rozdawałem wizytówki gdaq.pl, natomiast teraz trzonem mojego biznesu jest blog i stąd ta wizytówka


gdaq wizytówka
Jak Ci się podoba moja nowa wizytówka?

Ps. mam nadzieję, że masowo ludzie nie zaczną jej kopiować :), albo pozycjonować się na frazę seo blog hehe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (7 votes cast)
Wizytówka seo blogera blog.gdaq.pl, 4.6 out of 5 based on 7 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

25 komentarzy

napisz komentarz
 • Bardzo fajny pomysł – wyróżnisz się bez wątpienia.
  Raczej masowego kopiowania (moim zdaniem) nie będzie. Jednak większość osób woli tradycyjne podejście do wizytówek.
  Natomiast co innego może być małym problemem: czy aby na pewno obecnie (czyli dziś, gdy publikujesz ten post) jesteś na pierwszym miejscu na tę frazę…?

  • Ostatnio widzę, że Sebastian się ze mną bije o tę frazę. Raz jestem na pierwszym raz na drugim miejscu 🙂

 • Zrobiłem sobie podobną kiedyś na specjalista ds. SEO (jeszcze jak stare Google było). Pomysł jest świetny i klienci bardzo pozytywnie podchodzą 🙂

 • Ciekawy pomysł, powiem szczerze, że jeszcze takiej wizytówki nie widziałem. Swego czasu było można tez ciekawe wizytówki (inne niż wszystkie) zamówić za darmo przez facebooka z jakieś firmy (nie pamiętam nazwy). Gratulacje pomysłu.

 • haha dobre!!! 🙂 Całymi dniami gapię się w te SERPy i nie wpadłem na taki pomysł. Jak dla mnie zajebisty – bardzo nawiązuje do branży w której pracujesz.

 • Zdziwił mnie tekst o kopiowaniu, bo już dawno był taki pomysł na różnych branżowych stronach i kazdy kto jakoś to przegląda to pewnie trafił już na taką inspirację.

 • Bardzo fajny i kreatywny pomysł. Wizytówka w dzisiejszych czasach ma się wyróżniać i odzwierciedlać wykonywany zawód, a ten projekt na pewno te zadanie spełnia i zdecydowanie osoba, która ją dostanie zapamięta osobę. Warto tu też zadbać o estetykę takiej wizytówki, aby była ona wydrukowana za pomocą wysokiej jakości farb drukarskich oraz na dobrym papierze. Ale bardzo ciekawe pomysł. 🙂

 • Witaj Sławek:) Pomysł na wizytówkę oryginalny i ciekawy. Może design nie wyróżnia jej w szczególny sposób na tle innych, ale z pewnością dobrze przedstawia to czym się zajmujesz. Drugą istotną sprawą jest sam sposób rozdawania wizytówek, a w szczególności korzystanie z każdej nadarzającej się do tego okazji. Ty swoją okazję wykorzystałeś bo na twojego bloga wszedłem właśnie dzięki wizytówce, którą dałeś mi na ostatnim szkoleniu Adriana:)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.