[huge_it_slider id='1']

Lista Mocnych Profili nowy produkt by gdaq już w sprzedaży

Miło mi poinformować, że właśnie dziś ruszyła sprzedaż mojego najnowszego produktu o nazwie „Lista Mocnych Profili” coś, ala kontynuacja „Listy Mocnych Katalogów”.

W środku roku 2012 poinformowałem, że ponownie spróbuję swoich sił w zarabianiu na programach partnerskich. Przy tych stronach bardzo mocny nacisk położyłem na dobrej jakości linkbuilding na, który m.in. złożyło się zakładanie profili. Jakość bardzo mocno zaprocentowała i jestem teraz w trakcie tworzenia kolejnych stron pod PP, ale o tym innym razem. Poniżej screen z oferty, który przestawia efekt moich działań (strona MFA branża finansowa).

efekt jakościowego linkbuildingu

Na stronie ofertowej >> można zobaczyć jeszcze kilka innych ciekawych screenów 🙂 m.in.: pokazuję, że mając ponad 8 krotnie mniej linków niż konkurencja byłem w stanie ich przeskoczyć w wynikach wyszukiwania. Jakość robi swoje!

Wracając do profili. Ze względu na to, że bardzo zależało mi na linkach z polskich serwisów to znalezienie ich nie było zbyt łatwe i zajęło sporo czasu, jednak udało się. Po sprawdzeniu tej techniki oraz listy postanowiłem podzielić się nią z innymi i udostępnić w sprzedaży!

Co zawiera Lista Mocnych Profili?

 • listę ponad 80 serwisów o wartości PR4-PR9 z parametrami:
  • PageRank,
  • Trust Flow,
  • możliwości umieszczenia słowa kluczowego w linku.
 • oraz ponad 200 stronicowy dokument PDF z instrukcją zakładania profili

30% zniżki przez pierwsze 7 dni

Co ważne przez pierwsze 7 dni będzie obowiązywała 30% obniżka ceny. To taki prezent dla szybko reagujących na moje oferty.

Aha i standardowo dla zainteresowanych zarabianiem na moich produktach będzie on dostępny na ekademia.pl

Zainteresowanych zapraszam po szczegóły na stronę sprzedażową >> listamocnychprofili.pl

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (7 votes cast)
Lista Mocnych Profili nowy produkt by gdaq już w sprzedaży, 4.1 out of 5 based on 7 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

127 komentarzy

napisz komentarz
 • Chciałbym się upewnić czy Twoja lista wciąż jest wartościowa (czy np. administratorzy tych serwisów nie podjęli jakichś działań, żeby ograniczyć przyrost linków wychodzących) bo chciałbym ją zakupić dla swojego serwisu przeprowadzkowego w jednym z seo sklepów.

 • Hej Sławek.
  Niestety nie miałem okazji skorzystać z Twojej listy, bo z zasady raczej nie kupuję takich produktów (ale słyszałem kilka pozytywnych opinii). Gdybyś planował ruszenie z tą listą od nowa- daj znać to podam Ci sposób na zdobycie sporej liczby linków z for z wysokim PR. kubapigora (maupa) gmail.com

 • Cześć,
  Zdecydowanie mogę polecić listę Sławka.
  Lista zawiera ponad 100 adresów profili. Zakładanie profili przebiega dość sprawnie, czasem jednak przydaje się instrukcja dołączona do Listy.
  Jedynym minusem jest jej aktualność. W części profili nie ma już możliwości umieszczania linków.
  Efekty:
  Zakupiłem listę ponieważ szukałem dobrej jakości linków. Moja strona mocno spadła w wynikach google po styczniowych zmianach algorytmu. Profile z Listy Profili zakładałem przez około 3 tygodnie. Po kolejnych 3 tygodniach moja strona wyraźnie zyskała w "oczach" google.
  Na pewno Lista nie wystarczy jako jedyne źródło do pozycjonowania ale zdecydowanie pomaga w uzyskaniu pożądanego efektu.
  Sam zakup Listy odbywa się bardzo szybko, bez problemu też otrzymałem fakturę Vat.
  I czekam na kolejną wersję listy.

  Pozdrawiam
  Piotr http://www.NajlepszeKarmy.pl

  • Wszystko byłoby doskonale, gdyby tylko można było jeszcze tę listę kupić. Skoro nie jest już tak aktualna jak była, to może jakaś zniżka 🙂 A jeżeli nie ma już możliwości jej nabycia, to czy możecie polecić inną tego typu listę?

 • Zgadzam się, że same profile to nie wszystko. Zdecydowanie warto to robić ale nie liczyć, że samo to da wyraźne efekty. Nigdy nie robię tak by w danym okresie czasu wpadały tylko linki jednego rodzaju, jeśli robie profile na najmocniejszych stronach to jednocześnie dodam trochę zwykłych linków dla niepoznaki. Oprócz samego zakładania profili to też ich wiązanie ze sobą. Profile linkują między sobą. Powera dają przyciski społecznościowe, lajki i plusy zdobywane sztucznie i naturalnie. Do tego warto utworzyć dodatkowe linki prowadzące do tych profili, np fora i blogi. Wówczas skuteczność bardzo duża a ryzyko spadków zminimalizowane 🙂

 • Kupiłem listę i jestem bardzo zadowolony. Mam tylko trzy pytanka. Po jakim czasie będzie widać pierwsze efekty linkowania na tych portalach? Na ilu portalach dziennie można się rejestrować żeby wyglądało to naturalnie? A jeżeli chodzi o pingowanie, to pingować tą stronę z naszym profilem, tak?

  • Mirekkon o jakie efekty pytasz? Zmianę pozycji, trust flow, pagerank?
   W lutym jak zakładałem profile dla przykładowego projektu to dla 1 frazy po 6 dniach był efekt, dla drugiej po 20 dniach.

 • Sławku, kiedy będzie jakaś aktualizacja? Bo z obecnej listy już wiele stron poblokowało dodawnie/wyświetlanie linków

  • W lutym, ale aktualizacja jej już jest robiona i jeszcze w czerwcu zostanie wydana. Osoby, które kupią listę w czerwcu bezpłatnie otrzymają jej aktualizację.

 • Witam, mam pytanie odnośnie tej listy. Jest ona ciągle poszerzana i aktualizowana? Jest szansa, że nadal się z niej coś "wyciągnie" dobrego dla swojej stronki?

 • Mam problem z zakupem- wyskakuje mi komunikat "Produkt nie został jeszcze oficjalnie zaakceptowany przez Administratora InterKursy.pl i nie może zostać sprzedany."

 • Sławek, czy Lista Mocnych Profil jest jakoś aktualizowana? Bo widzę, że powstała w 2012 roku i zastanawiam się czy wciąż jest użyteczna.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.