[huge_it_slider id='1']

Festiwal SEO 2013 Katowice

14 czerwca w Katowicach odbędzie się pierwszy “Festiwal SEO” organizowany przez Artura Strzeleckiego z SilesiaSEM z pomocą Marioli Kaiser oraz Michała Makaruka. Podczas festiwalu odbędzie się kilka wykładów, oraz nastąpi wręczenie nagrody w konkursie Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013.

Podczas festiwalu mają pojawić się następujący prelegenci: Michał i Jakub Makarukowie, Jarosław Miszczak, Damian Sałkowski, Radosław Kubera, Cezary Glijer, Sławek Chojnacki, Grzegorz Skiera, Robert Niechciał, Karol Dziecic i Artur Strzelecki z różnych miejsc Polski. Zacni goście niemalże z całej Polski. Bardzo spodobał mi się tekst Artura “Poznań to miasto spamerów, więc nikt nie został zaproszony…” 🙂

Czego dowiesz się na Festiwalu SEO 2013?

Z tego co Artur napisał będzie o:

  • dobrych praktykach w optymalizacji stron docelowych,
  • jak Google wykrywa zaplecze pozycjonerów oraz jak chronić siebie i swoich klientów,
  • różnicach w wynikach wyszukiwania spowodowanych wprowadzeniem Google Global Cache,
  • schemacie działań i wykorzystywaniu narzędzi do link buildingu relacyjnego w oparciu o case study…

“Trzy prezentacje będą mówiły o współpracy firm pozycjonujących z klientami. Zobaczymy jak wyglądają „umowy na pozycjonowanie i jakie są modele rozliczeniowe” oraz dwa możliwe warianty prowadzenia współpracy z klientem…”

Gdzie i kiedy Festiwal SEO 2013?

Jak na początku wspomniałem impreza odbywa się w Katowicach 14 czerwca, natomiast jeśli chodzi o czas i miejsce to godzina 17:00 Oko Miasta w Rondzie Sztuki obok Spodka. Od godziny 21 zaczyna się After Party. Bardzo jestem ciekaw jak te kluby przyjmą kilkuset gości z Festiwalu SEO 🙂

Podsumowanie

Inicjatywa bardzo ciekawa, jestem jak najbardziej za, jednak moim zdaniem impreza powinna trwać przez cały dzień. Festiwal SEO zaczyna się o godzinie 17 kiedy większość osób kończy pracę i poziom ich koncentracji drastycznie spada co może się odbić na jakości imprezy.

Od Artura wiem, że zapisało się bardzo, bardzo dużo osób trzeba jednak zaznaczyć, że Festiwal SEO jest imprezą darmową więc podejrzewam, że sporo osób na wszelki wypadek zarezerwowało sobie miejsce.

Festiwal SEO będzie z pewnością świetną okazją do spotkania się twarzą w twarz z wieloma osobami, które są nam znane tylko z sieci, zawarcia nowych kontaktów w branży i uzyskania “wiedzy tajemnej” podczas AfterParty 🙂

Więcej informacji o Festiwalu SEO znajdziesz na stronie http://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2013-katowice

Postaram się pojawić na festiwalu seo aczkolwiek jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.

Napisz czy i Ty wybierasz się na Festiwal SEO? W kupie zawsze będzie raźniej 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
Festiwal SEO 2013 Katowice, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

11 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.