[huge_it_slider id='1']

Ruszyły zapisy na SEO GURU

Dzisiaj nadszedł dla mnie wielki dzień! Wreszcie po wielu miesiącach prac wypuściłem na rynek mój najnowszy i największy do tej pory produkt pt.: “SEO GURU”, który zawiera ponad 8 godzin materiałów. Jego głównym celem jest poprowadzenie osób, które nie znają seo, albo mają braki w tej dziedzinie za rączkę krok po kroku. Czy to mi się udało to się okaże! Ten produkt będzie teraz moim oczkiem w głowie nad, którym cały czas będę pracował.

Na blogu nie będę umieszczał całej oferty bo jest ona dostępna pod adresem http://www.ekademia.pl/kurs/seo-guru?coursecoupon=seoguru powiem tylko o kilku ważnych elementach.

Materiały na szkoleniu SEO GURU

Starałem się, aby nagrania video zawierały jak najwięcej użytecznej wiedzy, aby mogły poprowadzić internautę od A do Z przez cały proces pozycjonowania lekcja po lekcji.

Lekcje video będą, jednak dogrywane, a za 2-3 tygodnie przeprowadzę ankietę wśród użytkowników, zbiorę feedback i na tej podstawie postaram się przygotować kolejne materiały video, aby stworzyć jak najbardziej kompleksowy internetowy kurs pozycjonowania stron www najlepiej spełniający oczekiwania uczestników.

Cena SEO GURU i ograniczony dostęp

Ze względu na to co napisałem powyżej teraz kurs jest dostępny w cenie o połowę niższej niż planuję go wypuścić we wrześniu, jednak tylko przez 4 dni! Sprzedaż jest prowadzona od dzisiaj 17.06.13 do czwartku 20.06.13, a później zostaje zamknięta. Planuję we wrześniu ponowne otwarcie sprzedaży, jednak już w cenie 2 razy wyższej niż obecnie.

Gwarancja Satysfakcji

Oczywiście jak na każdy inny mój produkt obowiązuje 30 dniowa gwarancja satysfakcji więc jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że produkt Ci nie odpowiada możesz do mnie napisać, a ja oddam Ci wszystkie pieniądze.

Bonusy

Dodatkowo przygotowałem kilka bonusów.

Zapraszam do zapisów http://www.ekademia.pl/kurs/seo-guru?coursecoupon=seoguru

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
Ruszyły zapisy na SEO GURU, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

20 komentarzy

napisz komentarz
 • płatność kartą nie działa…. dlaczego?
  poakzuje się bład: "Wystąpił problem techniczny. Spróbuj ponownie później. W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z obsługą serwisu."

  • Dagor i Łukasz przy zakupie otrzymujecie 30 dniową gwarancję satysfakcji więc jeśli tylko w przeciągu 30 dni uznacie, że ten kurs nie spełnił waszych oczekiwań możecie go zwrócić i otrzymacie zwrot pełnej wpłaconej kwoty.

   • to jest tzw marketingowa oferta nie do odrzucenia, Matkowski o tym pisał, tyle że on stosował to nie co inaczej, natomiast teraz widać to na każdym kroku, sprawia to wrażenie że wydanie pieniędzy jest mniejszym złem niż ich nie wydanie 🙂

    • Tesori nie wiem jak to fachowo się nazywa, ja jednak już od ponad 3 lat na wszystkie swoje produkty daje 30 dniową gwarancję satysfakcji i tutaj zrobiłem to samo. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to niech sprawdzi, a w razie problemów zwróci, moim zdaniem to dobry układ. Sam kiedyś z takiej gwarancji skorzystałem.

     • zajmuje się od pewnego czasu (hobbystycznie) analiza psychologiczną niektórych motywów działania w zachowaniach zakupu sprzedaży i ogólnie marketingu, wszystkie tego typu mechanizmy są pewnego rodzaju… no własnie jak to dobrze nazwać promocją/zachętą/pułapką na klienta – kupić kupi gwarancja jest, ale jak już kupił to raczej nie zwróci, nawet jak merytorycznie nie będzie na wysokim poziomie, ewentualnie stracisz klienta na przyszłość. Im bardziej analizuje zachowania dotyczące wywierania wpływu na klienta tym bardzie rzuca mi się w oczy – np dzisiaj Sebastian na facebooku zamieścił ofertę a w niej "W związku z dużym zainteresowaniem produktem tylko przez krótki czas zdecydowałem się go zaoferować po promocyjnej cenie:" – skoro liczba produktów nie jest ograniczona, to nie racjonalne jest obniżanie ceny przy wysokim popycie… nie mówię o podaży bo w pierwszych godzinach nie można jej zbadać.

     • Tesori nie do końca się z Tobą zgodzę. Mam klientów którym akurat dany produkt się nie podobał. Dokonałem zwrotu oni zyskali do mnie zaufanie i kupili kolejny produkt, który już bardziej im odpowiadał.

      To daje im poczucie bezpieczeństwa. Jeśli tylko sprzedający bez przeszkód realizuje gwarancję to nie widzę problemu.

 • Teraz jaka jest cena 470 zł czy 970 zł? Bo nie ukrywam, że trochę zamieszane to jest pod koniec oferty.

  ps. a jaki był średni procent chęci zwrotów po tych 3 latach?

 • Nie ukrywam, że ciekawi mnie jak sprzedaje się ten produkt. Lexy ostatnio chwaliła się swoimi przychodami z kursów. Czy jest szansa że i Ty się pochwalisz?

 • Wygląda bardzo ciekawie wiec trzeba będzie sprawdzić. W dobie aktualizacji algorytmów czasami nawet bardzo drobna informacja może zdziałać cuda 😉

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.