Lista Mocnych Profili 2.0

W lutym tego roku uruchomiłem sprzedaż produktu Lista Mocnych Profili, który odniósł spory sukces. Zainteresowanie nim było tak duże, że po miesiącu zamknąłem do niego dostęp.

Wiele osób pytało mnie o możliwość zakupu produktu czy to na blogu czy w emailach. Po kilku miesiącach zdecydowałem się zaktualizować listę i poprawić co można było i tak powstała nowa wersja nazwana przeze mnie “Lista Mocnych Profili 2.0“.

Lista ta zawiera

  • ponad 90 profili PR4-PR7,
  • 45 zupełnie nowych profili,
  • profile dostępne bez logowania,
  • parametry stron PR, PA, TF,
  • informacja o linki dofollow, nofollow oraz możliwości umieszczenia anchora w profilu.

Oczywiście jak w poprzedniej wersji do listy dołączam ponad 200 stronicową instrukcję w której krok po kroku pokazałem jak dodać link na danej witrynie.

W odpowiedzi na zgłoszenia klientów dotyczące banowania kont, usuwania z nich linków, braku możliwości umieszczenia linka… nagrałem 40 minutowy materiał video, w którym dokładnie wyjaśniam jak poprawnie zakładać profile.

Poniżej umieszczam też kilka przykładowych opinii.

“Do próby mocy użyłem jednej strony z czterema frazami. Dwie z nich utrzymywały się w pozycjach top5, natomiast dwie nieco trudniejsze cały czas poza top10. Wiec zacząłem linkować frazy z Listy Mocnych Profili i po kilku dniach można było pomału zobaczyć efekty. Dwie trudniejsze frazy na chwile wskoczyły do top10, i znów wypadły lecz po kolejnych kilku dniach sprawa się unormowała i frazy weszły do top3. Pozycja stale rosła wraz z zaindeksowaniem linków. Profile zostały z pingowane i delikatnie dopalone linkami w komentarzach.

Efekt jak widać w załączeniu bardzo ciekawy. Dla każdej strony klienta dodaje linki właśnie z tej listy, dają moc jak i różnorodność źródła linków. Naprawdę świetny produkt. I z niecierpliwieniem czekam na kolejną wersje.” 

Mariusz Dereń
http://mariusz-deren.pl

“Profilowałem tą listą chyba z 8 stron. Niektóre miały już wcześniej jakiś profil linków inne wcale nie były linkowane. Strony, niektóre stały wysoko i potrzebowały jedynie dopalenia trust ranku, a inne w ogóle jakichkolwiek linków i pomyślałem, że dobrze będzie zacząć je linkować właśnie taką listą.

Strony które nie były nigdy linkowane, samą listą mocnych profili i podlinkowaniem wskoczyły do top20, niektóre top10. Ogólnie efekt pozytywny na takich stronach. Słowa ogólnopolskie średnio trudne. Branża sportowa i budowlana. Te które już wcześniej były linkowane to miałem wrażenie że na moment zakotwiczyły swoje pozycje, w niektórych momentach nawet odrobinę poszły do góry.

Lista fajnie przygotowana z podziałem na zakładki, czytelna i prosta. Dodanie zajmowało około 8 godzin z rzetelnym uzupełnianiem profili. Bardzo pomocna instrukcja obsługi, oczywiście próbowałem dodawać sam, niekiedy jednak musiałem posiłkować się instrukcją.”

Damian Lutowski
http://www.web-com.pl

Zainteresowanych zapraszam do zakupu listy na stronie http://ListaMocnychProfili.pl

 

GD Star Rating
a WordPress rating system
Lista Mocnych Profili 2.0, 4.6 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

70 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.