Lista Mocnych Profili 2.0

W lutym tego roku uruchomiłem sprzedaż produktu Lista Mocnych Profili, który odniósł spory sukces. Zainteresowanie nim było tak duże, że po miesiącu zamknąłem do niego dostęp.

Wiele osób pytało mnie o możliwość zakupu produktu czy to na blogu czy w emailach. Po kilku miesiącach zdecydowałem się zaktualizować listę i poprawić co można było i tak powstała nowa wersja nazwana przeze mnie “Lista Mocnych Profili 2.0“.

Lista ta zawiera

  • ponad 90 profili PR4-PR7,
  • 45 zupełnie nowych profili,
  • profile dostępne bez logowania,
  • parametry stron PR, PA, TF,
  • informacja o linki dofollow, nofollow oraz możliwości umieszczenia anchora w profilu.

Oczywiście jak w poprzedniej wersji do listy dołączam ponad 200 stronicową instrukcję w której krok po kroku pokazałem jak dodać link na danej witrynie.

W odpowiedzi na zgłoszenia klientów dotyczące banowania kont, usuwania z nich linków, braku możliwości umieszczenia linka… nagrałem 40 minutowy materiał video, w którym dokładnie wyjaśniam jak poprawnie zakładać profile.

Poniżej umieszczam też kilka przykładowych opinii.

“Do próby mocy użyłem jednej strony z czterema frazami. Dwie z nich utrzymywały się w pozycjach top5, natomiast dwie nieco trudniejsze cały czas poza top10. Wiec zacząłem linkować frazy z Listy Mocnych Profili i po kilku dniach można było pomału zobaczyć efekty. Dwie trudniejsze frazy na chwile wskoczyły do top10, i znów wypadły lecz po kolejnych kilku dniach sprawa się unormowała i frazy weszły do top3. Pozycja stale rosła wraz z zaindeksowaniem linków. Profile zostały z pingowane i delikatnie dopalone linkami w komentarzach.

Efekt jak widać w załączeniu bardzo ciekawy. Dla każdej strony klienta dodaje linki właśnie z tej listy, dają moc jak i różnorodność źródła linków. Naprawdę świetny produkt. I z niecierpliwieniem czekam na kolejną wersje.” 

Mariusz Dereń
http://mariusz-deren.pl

“Profilowałem tą listą chyba z 8 stron. Niektóre miały już wcześniej jakiś profil linków inne wcale nie były linkowane. Strony, niektóre stały wysoko i potrzebowały jedynie dopalenia trust ranku, a inne w ogóle jakichkolwiek linków i pomyślałem, że dobrze będzie zacząć je linkować właśnie taką listą.

Strony które nie były nigdy linkowane, samą listą mocnych profili i podlinkowaniem wskoczyły do top20, niektóre top10. Ogólnie efekt pozytywny na takich stronach. Słowa ogólnopolskie średnio trudne. Branża sportowa i budowlana. Te które już wcześniej były linkowane to miałem wrażenie że na moment zakotwiczyły swoje pozycje, w niektórych momentach nawet odrobinę poszły do góry.

Lista fajnie przygotowana z podziałem na zakładki, czytelna i prosta. Dodanie zajmowało około 8 godzin z rzetelnym uzupełnianiem profili. Bardzo pomocna instrukcja obsługi, oczywiście próbowałem dodawać sam, niekiedy jednak musiałem posiłkować się instrukcją.”

Damian Lutowski
http://www.web-com.pl

Zainteresowanych zapraszam do zakupu listy na stronie http://ListaMocnychProfili.pl

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (5 votes cast)
Lista Mocnych Profili 2.0, 4.6 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

70 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.