[metaslider id=11287] SemCamp 14 już w najbliższy piątek 6 grudnia w Warszawie | SEO Blog [huge_it_slider id='1']

SemCamp 14 już w najbliższy piątek 6 grudnia w Warszawie

semcampOstatnio pisałem o SemCampie dobry rok temu i nawet nie wiedziałem, że 2 kolejne miały już swoje miejsce. Swoją drogą to dziwne, że nie otrzymuję od organizatorów żadnych e-maili skoro na jednym z nich już byłem. Przejdę, jednak do rzeczy.

6 grudnia w Warszawie o godzinie 10 rano na uczelni Łazarskiego odbędzie się już 14 SemCamp czyli spotkanie osób z branży SEM. Spotkanie organizowane przez pracownika Google Mariusza Gąsiewskiego oraz Przemysława Modrzejewskiego, który z tego co wiem też już jest w szeregach Google.

Jest to spotkanie całodniowe od 10 do 17:30 na którym wystąpi 8 prelegentów omawiając zagadnienia związane z AdWords, Analitycs, SEO… Udział w SemCampie to koszt 100 zł, który co roku jest przekazywany na akcje charytatywne. Na tej stronie http://www.semcamp.com.pl/wez-udzial-w-14-semcampie-6-grudnia-2013-w-warszawie/ znajdziesz więcej informacji na temat programu, natomiast ja chciałem zwrócić uwagę na 2 prezentacje, które mogą okazać się interesujące dla osób z branży seo.

“Google 2013 – za i przeciw.” prowadzone przez Marcina Duraja
“Na co trzeba uważać i jakie nas mogą spotkać konsekwencje w kontekście obecnego pozycjonowania? Czy pozycjonowanie ma jeszcze sens? Na co uważać, aby czyszczenie i usuwanie działań ręcznych nie zajmowało więcej czasu niż realne pozycjonowanie?”

“Bądź Panem swojego profilu linków.” prowadzone przez Karola Dziedzica
“Mając na uwadze ostatnie fale powiadomień o nienaturalnych linkach zmiana podejścia z okresowego monitorowania profilu linków na stały nadzór jest wręcz konieczna! Jak można zautomatyzować i skalować ten proces? Jak monitorować poczynania konkurencji? O tym szerzej w prezentacji.”

Te 2 prezentacje zapowiadają się dość ciekawie, ale nie wiem czy na tyle, aby spędzić tam cały dzień dlatego na razie jeszcze nie wiem czy pojawię się na tym SemCampie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (4 votes cast)
SemCamp 14 już w najbliższy piątek 6 grudnia w Warszawie, 3.0 out of 5 based on 4 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

11 komentarzy

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.