[huge_it_slider id='1']

Seria bezpłatnych szkoleń z pozycjonowania zakończona!

Seria bezpłatnych szkoleń z pozycjonowania zakończona!

Jak informowałem w e-mailach, na facebooku, na blogu… wszędzie gdzie tylko mogłem 🙂 w dniach 9, 11, 16 czerwca o godzinie 20:00 przeprowadziłem serię 3 bezpłatnych szkoleń online z pozycjonowania stron.

Każde ze szkoleń trwało około 1,5 godzin,y po czym następowała 5 minutowa przerwa i minimalnie godzinna sesja pytań i odpowiedzi na której pytaliście mnie o wszystko co związane z seo 🙂

O tematyce tych szkoleń zadecydowali aktywni subskrybenci newslettera, którzy wzięli udział w ankiecie kilka tygodni temu.

Oto tematy tych 3 spotkań:

09.06.14 “Jak Krok Po Kroku Zacząć Pozycjonowanie Swojej Strony, Bez Wielkich Inwestycji!”

 1. Od czego musisz zacząć, aby móc efektywnie pozycjonować swoją stronę. Pokażę Ci sprawdzoną receptę jaką stosuję za każdym razem.
 2. Jakich błędów musisz unikać, aby nie stracić masy pieniędzy na pozycjonowaniu.
 3. Jak zupełnie bezpłatnie generuję tysiące wizyt na moje strony za pomocą jednej prostej sztuczki seo.
 4. Otrzymasz narzędzie do monitorowania efektywności pozycjonowania stron w Google.

11.06.14 “Jak Krok Po Kroku Zoptymalizować Swoją Witrynę, Aby Nie Wtopić Pieniędzy Na Nieskutecznym Pozycjonowaniu!”

 1. Jak działa strategia “long tail” ochrzczona przeze mnie strategią “majty seo”, dzięki, której możesz generować niezliczoną liczbę wizyt na swoją stronę.
 2. Co najmniej 1 bezpłatne narzędzie do wykonywania audytów seo dzięki któremu dowiesz się <strong>co musisz poprawić na swojej stronie, aby wreszcie zacząć uzyskiwać rezultaty w pozycjonowaniu. (pokazałem ich chyba 6 🙂
 3. Na przykładzie 1 witryny wybiorę najważniejsze błędy popełnione od strony braku jej optymalizacji.
 4. Pokażę Ci też przykłady jak konkretnie zadziałała u mnie strategia “seo copywritngu”.

16.06.14 Jak Linkować Bezpłatnie W Bezpieczny Sposób, Aby Nie Wpaść W Szpony Filtrów Google!”

 1. Z jakich źródeł warto jeszcze pozyskiwać linki?
 2. Jak ocenić wartość linka, aby nie utopić pieniędzy na nieskutecznym linkowaniu?
 3. Jak samodzielnie krok po kroku wyszukiwać strony na których warto zostawić link?
 4. Jak linkować, aby nie zaszkodzić swojej stronie?
 5. Jak zupełnie bezpłatnie zdobywać linki najwyższej jakości?

webinary-ocena

Na webinarach pokazałem drogę jaką musi przejść każda osoba, która chce skutecznie pozycjonować strony. Poczynając od pokazania podstawowych błędów, poprzez tworzenie znakomitej jakości contentu, dalej po optymalizację strony i dopiero na końcu linkowanie.

Poprzez te webinary chciałem Ci uświadomić, że content jest najważniejszym elementem na stronie, że to on decyduje o wszystkim, o ruchu, o linkach, o sprzedaży… Bardzo ważne bo wiele osób zaczyna pozycjonowanie od linkowania, a moim zdaniem to powinien być ostatni krok.

Dobry content ma jeszcze jedną zaletę “jest algo odporny” 🙂 tzn. nie ważne jakie nowości

w algorytmie Google wprowadzi, content i tak zawsze będzie górą!

Osoby zainteresowane tematyką tworzenia dobrej jakości contentu i generowania przy tym nieograniczonej liczby wizyt zapraszam tutaj >>

Jak Ci się podobało?

79-88% osób w zależności od webinaru oceniło go jako znakomity. I mimo drobnych błędów wyszło całkiem fajnie, a najważniejsze, że udało mi się przekazać na nim masę wiedzy nt. seo zupełnie bezpłatnie jak np. wczoraj 12 sposobów na pozyskiwanie linków, ale nie z katalogów czy precli 🙂

Na webinarach było od 192 do 265 osób także jakby zgromadzić wszystkich w jednym pomieszczeniu to trochę Was było 🙂 Za co bardzo Wam dziękuję!

Jestem też ciekaw co sądzicie o slajdach, bo są zupełnie inne niż wcześniej robiłem i zupełnie inne niż normalnie wygląda to na webinarach i też wielu innych szkoleniach.

Dziękuję Ci za obecność

Cześć osób spotkała się z moją osobą po raz pierwszy, część zaś to stali czytelnicy mojego bloga, newslettera, klienci produktów…

Wielki ukłon i podziękowanie, że zechcieliście być na tym szkoleniu, że chcecie się rozwijać i byliście w stanie zgromadzić się tak licznie w swoim wolnym czasie.

Ps. uprzedzając pytania 🙂 nie udostępniam prezentacji, ani nagrań z webinaru. Jeśli zapiszesz się na moją listę e-mailową tutaj >> to na pewno dostaniesz e-mail jeśli zechcę udostępnić nagrania z webinarów, lub też przeprowadzić je ponownie.

Drobna prośba ode mnie

Jeśli tylko byłeś na którymkolwiek z tych 3 szkoleń chciałbym, abyś w komentarzu podzielił się swoją opinią o nim. Moje słowa o tym jaki był świetny ten webinar 🙂 nie przekonają innych tak jak Twoja opinia, a swoją drogą jestem ciekaw jak ty odebrałeś to szkolenie.

Z góry dziękuję Ci za opinie o szkoleniu!

Sławek Gdak
Twój Trener Seo 🙂

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (8 votes cast)
Seria bezpłatnych szkoleń z pozycjonowania zakończona!, 5.0 out of 5 based on 8 ratings

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

58 komentarzy

napisz komentarz
  • Myślę, że nowych bezpłatnych materiałów czy to video czy webinarów będzie można się spodziewać pod koniec września.

 • Wysłuchałem kilkadziesiąt szkoleń on-line prowadzonych przez Ciebie. Wszystkie były prowadzone w sposób zachęcający do słuchania. Nie każdy bowiem ma talent do przekazywania wiedzy. A więc kontuuj dale taką działalność.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.