Moje katalogi

Oto zestaw wszystkich moich katalogów.
Opłata jest symboliczna 0,50 gr co ma zatrzymać roboty, aby ograniczyć pracę przy moderacji kiepskich wpisów.
W katalogach działa multikod co oznacza, że każdy kod działa w każdym katalogu. Jeśli wykupisz kod premium to możesz za jego pomocą dodać stronę do każdego z tych katalogów.
Wszystkie poniższe katalogi:

 • stoją na skrypcie SeoKatalog,
 • są moderowane,
 • są ogólno tematyczne,
 • są płatne za pomocą jednego multikodu.

Aktualny (12.2015) koszt dodania strony do wszystkich 5 katalogów to 0,50 gr.

Adres Site Backlink
wg. Afrefs
Domena
z roku
www.mocnykatalogstron.pl 7 940 5 693 2010
www.silnykatalogstron.pl 4 680 1 478 2011
www.moderowanykatalogstronwww.pl 6 990 770 2012
www.centrumpozycjonowania.pl 837 111 2006
www.automoto24.com.pl 10 3 529 2006
Moje katalogi, 4.6 out of 5 based on 20 ratings

15 komentarzy

napisz komentarz
 • Chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie tego tematu… czy katalogi, które posiadasz, zrobiłeś, oprogramowałeś od podstaw, czy też skorzystałeś z jakichś już gotowych rozwiązań, skryptów?

 • Witaj Sławku.
  Mam takie pytanie:
  Czy dodając stronę do katalogów, może być opis, słowa kluczowe te same. Kopiuj wklej?
  Czy im dłuższy opis i więcej słów kluczowych tym lepiej?

   • Czyli oznacza to, iż dodając stronę do każdego katalogu z osobna, piszemy w sumie to samo tylko inaczej, unikatowo ? Ile słów powinien mieć dobry opis?
    Bo widzę że w Twoich katalogach do 2000 znaków.
    Czy aby umieścić się w Twoich katalogach, muszę stworzyć pięć unikatowych opisów? A jak się ma sprawa ze słowami kluczowymi?

    • Sławku tak zgadza się 5 unikalnych opisów. Możesz je sam napisać możesz je zlecić, możesz skorzystać z synonimów Twoja decyzja.
     1000 znaków myślę, że wystarczy.

     Ps. pisz do mnie na e-mail proszę.

 • Dzień dobry!
  Mam pytanie. czy w obecnych czasach opłacalne jest tworzenie płatnych katalogów SEO? Chciałbym taki stworzyć tylko nie wiem czy firmy będa wpisywały się do katalogu. Nie chcę stworzyć bubla tylko dobrze prosperujący katalog z backlinkami, pozycjonowany i reklamowany. Moje kolejne pytanie. Trudno jest utrzymac i zarządzac takim katalogiem? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

 • Widzę, że nie brak Panu pomysłów i celów do osiągnięcia. Solidne katalogi dla poważnych celów – świetny pomysł. Myślę jednak, że jesli miałbym zaczynac z tym przygodę to nie mam szans z takimi profesjonalistami jak Pan. Gratuluję, i życzę wielu sukcesów.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie <a href="https://gdaq.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank">polityki prywatności</a>.