Oto klucz do zwiększenia pozycji w Google
ruchu i zysków z seo w 2018 roku!

POZOSTAŁO JESZCZE TYLKOWYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE PAKIET SZKOLEŃ

Szkolenie Łowca Fraz
(wartość 297 zł)
Listy Seo Gdaka
(wartość 358 zł)
Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
Monitoring pozycji w Google
(wartość 300 zł)
Raporty linków Ahrefs
(wartość 3600 zł)
Raport WebSite Auditor
(wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO STARTER

297 zł 655 zł

- 55% ceny

4/10 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO EXPERT

997 zł 2149 zł

- 54% ceny

20 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

Tylko tego potrzebujesz, by samodzielnie zdobyć wyższe pozycje w Google

Z przeprowadzonych ankiet, e-maili, wiadomości na facebooku wynika, że największe problemy wśród przedsiębiorców takich jak Ty pojawiają się przy:

 1. błędnym wyborze fraz kluczowych np. zbyt konkurencyjnych co powoduje, że nie masz efektów w pozycjonowaniu,
 2. braku pomysłu na tworzenie i rozbudowywaniu treści na strony, które przyciągną potencjalnych klientów, a do tego będą generowały Ci latami bezpłatny ruch na stronę,
 3. braku choćby podstawowej wiedzy na temat optymalizacji stron przez co Google nie patrzy tak przychylnym okiem na Twoją stronę jak konkurentów,
 4. brak pomysłów na pozyskiwanie mocnych linków, które umieszczą Twoją stronę w Top 10 i nie doprowadzą do filtrów w Google.

Znam dokładnie te problemy, dlatego opracowałem kilka szkoleń, które pozwolą Ci je rozwiązać krok po kroku.

Przygotowane pakiety są w bardzo atrakcyjnych cenach nawet do 75% zniżki, ale tylko do 7 grudnia.

Jeśli chcesz naprawdę poprawić wyniki swojej strony w Google, zwiększyć na niej wartościowych ruch, zdobywać więcej potencjalnych klientów i zacząć więcej zarabiać w swoim biznesie podejmij najlepszą dla siebie decyzję odbierając dostęp do pakietu który podoba Ci się najbardziej TUTAJ >>.

4 działania do bardziej zyskownych pozycji stron w TOP10:

Wiele osób będzie się wahało przed skorzystaniem z tej propozycji, bo uważa seo za czarną magię, że jest to trudne i skomplikowane.

Ja w moich szkoleniach pokazuję krok po kroku na ekranie komputera jak i co po kolei robić:

 • aby wybrać frazy kluczowe, na tyle mało konkurencyjne, abyś łatwo mógł wypozycjonować Twoją stronę, ale jednak cały czas wyszukiwane przez internautów,
 • stworzyć poszukiwany przez Twoich potencjalnych klientów content,
 • zoptymalizować witrynę, aby Google chętniej ją umieszczał w Top 10 wyników wyszukiwań,
 • aż wreszcie pozyskiwać linki, które nie tylko zapewnią Ci wejście do Top 10, ale wygenerują ruch i sprowadzą na Twoją witrynę klientów.

Możesz samodzielnie pozycjonować strony! Musisz tylko podjąć decyzję, że chcesz to zrobić.

Niestety tanie seo to ściema, o czym piszą moi czytelnicy w komentarzach, a na drogie usługi wielu właścicieli firm nie stać i samodzielne pozycjonowanie to jedyne rozwiązanie.

Z drugiej strony pozycjonowanie bez odpowiedniej wiedzy i wsparcia niestety, ale jest bardzo ryzykowne i możesz zaszkodzić pozycjonowanej domenie, która spadnie na jeszcze dalsze pozycje niż jest obecnie, dlatego proponuję Ci moją pomoc.

Nie potrzebujesz agencji seo, musisz tylko poświęcić trochę swojego czasu, czego dowodem są opinie moich klientów.

Co tu dużo pisać. Sam zobacz co powiedział Adrian Łapczyński z EpicVR w poniższym filmie o moich materiałach szkoleniowych.

Więcej przykładów efektów moich klientów poznasz w dalszej części, a teraz pokażę Ci kilka przykładów dla klientów z którymi pracuję 1:1.

Klient z branży wyposażenia wnętrz z którym współpracuję od kwietnia. Liczba sesji w maju wynosiła ponad 13 tyś, a w październiku zwiększyła się do ponad 23 tyś.

U tego samego klienta widoczność fraz w Top10 wzrosła z nieco ponad 350 do ponad 500.

I na koniec porównanie przychodów z ruchu z Google. W kwietniu nieco ponad 100 tyś. natomiast w listopadzie już ponad 280 tyś.


Klient z którym współpracuję od maja. Liczba sesji w maju wynosiła nieco ponad 1300, do października zwiększyła się do ponad ponad 4 tyś.

U tego samego klienta widoczność fraz w Top10 wzrosła z 70 do 194.

Drobny klient świadczący usługi, którego strona była widoczna na około 50 fraz poszybowała do ponad 100 fraz, a ruch z 1400 sesji wzrósł do ponad 4 000 sesji.

SZKOLENIA

Łowca Fraz

Dowiedz się jak wybierać najlepsze frazy kluczowe, dzięki którym Twoja strona nie tylko zajmie topowe pozycje w Google na dziesiątki i setki słów, ale wreszcie zaczniesz na niej zarabiać.

Skończ nieefektywną i kosztowną walkę z wielkimi firmami o top10 dla najpopularniejszych fraz kluczowych.

Kieruj na Twoją stronę nie zimny ruch, ale potencjalnych klientów ze snajperską precyzją za pomocą mnóstwa mało konkurencyjnych fraz, o których Twoja konkurencja nie ma pojęcia. Zmniejsz drastycznie koszty pozycjonowania i zacznij wreszcie na nim zarabiać!

Więcej o szkoleniu dowiesz się na stronie Łowca Fraz >>

Chciałem się z wami podzielić wrażeniami po kursie łowca fraz, podchodziłem do kursu sceptycznie, ale wyniki po kursie przeszły moje najśmielsze oczekiwania .

Początkowo znalazłem dla swojej branży [nazwa branży] 20 000 fraz kluczowych , po odsianiu fraz które nie są wyszukiwane i tych z nazwami konkurencji zostało 6300 fraz z czego 407 ściśle powiązanych z moimi produktami.

Nie dostajemy tylko informacji o frazach ale też możemy zauważyć , kto tak naprawdę jest naszym konkuretem, i czego ludzie szukają można się zdziwić...

Polecam wszystkim łowcę fraz, dodam tylko że uczę się dopiero zagadnień seo.

Wojciech Pawełek
Wojciech Pawełek

Seo Content Marketing

Dowiedz się jak pisać treści, które angażują użytkowników, zajmują czołowe pozycje w Google i pasywnie co miesiąc generują tysiące wizyt na Twoich stronach!

Jeśli kiedykolwiek nie wiedziałeś o czym napisać na swojej stronie, zastanawiałeś się dlaczego czytelnicy nie komentują i nie udostępniają Twoich artykułów to pokażę Ci krok po kroku jak to zmienić.

Zobaczysz jak wypracowałem schemat dzięki, któremu tworzę mnóstwo stron, które mają zagwarantowane odwiedziny czytelników, bo wpadają do top10 Google jak w masło.

Więcej o szkoleniu dowiesz się na stronie Seo Content Marketing >>

Strategia Sławka to stabilny sposób na sukces, który przekłada się na wzrost zainteresowania usługami oraz zwiększa sprzedaż oferowanych produktów.

W kursie wiele ważnych informacji do natychmiastowego wykorzystania znajdą pozycjonerzy, copywriterzy, a nawet specjaliści od marketingu internetowego.

Kurs Sławka Seo Content Marketing można polecić osobom, które chcą zbudować mocną markę w Internecie na własną rękę, ale także, a może przede w tym, którzy budują tę markę innym – profesjonalnie zajmujące się budowaniem wizerunku marketingowego innych.

Mariusz Waszkiewicz
Mariusz Waszkiewicz Specjalista ds. pozycjonowania / Gogler

Opti Seo One

Opti Seo One to szkolenie w 100% poświęcone optymalizacji stron www pod wyszukiwarki.

Odpowiednie przygotowanie strony jest wręcz niezbędne, aby Twoja strona była umieszczana wysoko w wynikach wyszukiwarek. Jeśli pozyskujesz linki, a Twoja stronie dalej nie awansuje w wynikach wyszukiwań tak jak tego oczekiwałeś to problem może być właśnie w braku jej optymalizacji.

Jeśli osiągasz już pewne sukcesy, ale chcesz je wyskalować i zdecydowanie poprawić ten wynik poprawa optymalizacji Twojej strony może być kluczem do sukcesu.

To moje najnowsze szkolenie, które premierę miało 16 listopada. Nagrania do szkolenia jeszcze trwają około 70% materiałów zostało już udostępnionych.


Top Seo MasterClass

Szkolenie, które w 100% jest poświęcone zdobywaniu linków White Hat Seo!

Jeśli kiedykolwiek brakowało Ci pomysłu na ciekawe, unikalne pozyskiwanie linków to dobrze trafiłeś. Koniec z szukaniem! W tym szkoleniu dostaniesz wszystko na tacy.

Łącznie szkolenie zawiera 27 metod pozyskiwania linków, omówionych krok po kroku.

Każda lekcja to: video,opis, niezbędne linki,checkilisty, przedstawienie narzędzi (opcjonalnie),szablony do pracy (opcjonalnie), dostęp do tajnej grupy wsparcia na Facebooku, gdzie masz bezpośredni kontakt ze mną I innymi uczestnikami kursu.

Lekcje są prowadzone na 3 poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany, aby każdy bez względu na poziom wiedzy jaki posiada był w stanie zastosować omawiane techniki.

Nie musisz się ograniczać do kilku popularnych technik, których używa konkurencja i niestety tracą na znaczeniu.

Więcej o szkoleniu dowiesz się na stronie Top Seo MasterClass >>

Szkolenie zawiera bonusy przekraczające wartość 5 tyś zł w tym monitoring pozycji Twojej strony (1 strona na 40 fraz) oraz raporty Ahrefs (10 raportów miesięcznie).

Tym razem słowo kluczowe, które ma tylko 320 wyszukiwań miesięcznie (ale jest dla mnie kluczowe) zareagowało błyskawicznie, na linkowania z grudnia reagowało raczej słabo.

Dzięki Sławek:) Warto dodać, że dzięki [metoda linkowania] mam kilkanaście telefonów i maili tygodniowo, a ruch z organika również zaczyna wzrastać.

Czy poleciłabym szkolenie TOP SEO Masterclass? Zdecydowanie TAK.

Po pierwsze Sławek pokazuje mnóstwo przydatnych narzędzi i sposobów ich efektywnego wykorzystania. Można próbować różnych metod, dzięki temu zdobywamy upragnioną dywersyfikację linków.

Po drugie mamy do dypozycji szablony, które ułatwiają sprawdzanie odpowiednich parametrów linków, pisanie maili itd. Bonusy, które co jakiś czas nam wrzuca Sławek, są naprawdę pomocne (ja lubię najbardziej Chuck Link i możliwość generowania raportów z Ahrefs).

Urszula Deręgowska
Urszula Deręgowska artgeist Sp. z o.o

KONSULTACJA SEO

Podczas godzinnych konsultacji na Skype potrafię wskazać i rozwiązać bardzo wiele problemów klientów związanych z pozycjonowaniem stron.

Otrzymasz konkretne wskazówki, informacje o narzędziach, technikach jakie masz wykorzystać, aby zwiększyć efektywność pozycjonowania Twojej strony.

W zależności od potrzeb możemy skonsultować Twoje frazy kluczowe, optymalizację strony, błędy na stronie, strategię pozyskiwania linków, zbadać obecny stan linków. Sam decydujesz czym się zajmiemy podczas konsultacji, ale jeśli nie masz pomysłu to gwarantuję Ci, że zawsze znajdę jakieś błędy na Twojej stronie 🙂

Zapisy na konsultacje są prowadzone od 9 stycznia i można je zrealizować przez 3 miesiące czyli do 9 kwietnia.

Konsultacje oceniam bardzo dobrze w skali 1-10 daje 9 .. bo za mało czasu jak dla mnie, chciałabym więcej.

Najbardziej podobało mi się, że dostałam tyle fajnych narzędzi i wskazówek jak z nich skorzystać, konkretne artykuły które to wyjaśniają i informacja i zaprezentowanie na współdzielonym ekranie do czego to narzędzie jest.

Podobało mi się, że dałeś konkretną wskazówkę czym teraz powinnam się zająć 3 podstawowe kroki.

A wiec świetnie wykorzystana była ta godzina i warta swojej ceny.

Dziękuję ślicznie i mam nadzieje, że jeszcze do usłyszenia w przyszłości.

Joanna Sitarz
Joanna Sitarz Wielowymiarowy Biznes

LISTY SEO

Listy seo to gotowe miejsca, które czekają na link do Twojej strony. Wchodzisz na listę wybierasz gdzie chcesz dodać swój link i umieszczasz go tam.

Listy te udostępniam od ponad 5 lat i cały czas bardzo dobrze się sprawdzają, dlatego też wciąż je aktualizuję. Ostatnia ich aktualizacja miała miejsce w maju i czerwcu.

Oto listy zawarte w zestawie:

 1. Lista Mocnych Katalogów,
 2. Lista Mocnych Profili,
 3. Lista Mocnych Blogów,
 4. Lista Blogów Commetluve.

Listy seo nie są dobrym sposobem na oparcie całych swoich działań seo o nie, ale świetnie wspomagają proces pozycjonowania i dywersyfikują pozyskiwane linki.

Do próby mocy użyłem jednej strony z czterema frazami. Dwie z nich utrzymywały się w pozycjach top5, natomiast dwie nieco trudniejsze cały czas poza top10. Wiec zacząłem linkować frazy z Listy Mocnych Profili i po kilku dniach można było pomału zobaczyć efekty.

Dwie trudniejsze frazy na chwile wskoczyły do top10, i znów wypadły lecz po kolejnych kilku dniach sprawa się unormowała i frazy weszły do top3. Pozycja stale rosła wraz z zaindeksowaniem linków.

Profile zostały z pingowane i delikatnie dopalone linkami w komentarzach.

Efekt jak widać w załączeniu bardzo ciekawy. Dla każdej strony klienta dodaje linki właśnie z tej listy, dają moc jak i różnorodność źródła linków. Naprawdę świetny produkt. I z niecierpliwieniem czekam na kolejną wersje.

Mariusz Dereń
Mariusz Dereń

Raport WebSite Auditor

WebSite Auditor to narzędzie do przeprowadzania kompleksowego audytu seo.

Liczba raportów w pakiecie jest ograniczona i dotyczy tylko pierwszych 30 osób, które zamówią pakiet.

Raport, który otrzymasz będzie zawierał mnóstwo informacji na temat zmian jakie powinieneś wdrożyć na Twojej stronie, aby poprawić jej widoczność w Google na frazy kluczowe.

W raporcie tym otrzymasz informacje o najpoważniejszych błędach, które musisz rozwiązać natychmiast oraz ostrzeżenia o inny zauważonych problemach.

Raport ten sprawdza m.in. poniższe obszary strony:

 • Indeksowanie i widzenie przez przeglądarki
 • Przekierowania
 • Linki
 • Kodowanie i czynniki techniczne
 • Adresy URL
 • Na stronie

Więcej informacji o narzędziu znajdziesz tutaj >>

GWARANCJA

100% Gwarancja Satysfakcji

Na wszystkie moje szkolenia otrzymujesz 30 dniową gwarancję satysfakcji, bo znam dobrze swoje produkty, wiem jakie efekty dzięki nim uzyskują moi klienci i nie boje się powiedzieć Ci, że masz 30 dni na przetestowanie moich produktów, a jeśli w tym czasie uznasz, że to co otrzymałeś nie było warte swojej ceny to oddam Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Możesz kupić wybrany pakiet, zapoznać się z jego zawartością, a później zdecydować czy to jest to czego oczekiwałeś. Jeśli nie wystarczy, że napiszesz na adres e-mail biuro@gdaq.pl z prośbą o zwrot.

OPINIE KLIENTÓW

Moje efekty to wzrost w wynikach wyszukiwania ośmiu fraz kluczowych (na dziesięć, które badałem), przy czym trzy z nich wzrosły o ponad 10 pozycji!

Ja w każdym razie jestem zadowolony, pozycje poszły w górę, mam bezpieczne linki, nie grodzi mi żadna kara od google i przede wszystkim wiem jak w przyszłości sobie radzić z bezpiecznym zdobywaniem linków i dlatego z czystym sumieniem mógłbym ten kurs polecić innym.

Maciej Głowski
Maciej Głowski właściciel firmy GrafPlast

Dzięki wiedzy pozyskanej od Sławomira zyskałem to, czego szukałem. Zdecydowanie wróciłem znów, na profesjonalny poziom pozycjonowania stron internetowych.

Nowa olbrzymia dawka wiedzy, motywacji do pracy, pewności siebie i spokoju ducha (dotyczy kar, filtrów Google etc.) sprawia, że pozycje stron poszły znów w górę na frazy główne i średnio trudne. Zaś strony mają znacznie więcej stargetowanych wyświetleń.

Tomasz Saluno Idaszek
Tomasz Saluno Idaszek przedsiębiorca, praktyk seo z wieloletnim doświadczeniem

Podsumowując: co uzyskałem dzięki szkoleniu?

Pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google na nowe frazy, wzrost ruchu, pozyskanie linków z dużych portali, strategię związaną ze słowami kluczowymi, zaskakujące pomysły na zdobywanie nowych linków oraz zyskanie nowych partnerów z branży (Sławek uczył też trochę umiejętności miękkich :)).

Do tego trzeba dodać, że Sławek jest osobą bardzo chętną do pomocy i na pewno nie zostawi nikogo z ważnym pytaniem bez odpowiedzi 🙂

Piotr Cichalewski
Piotr Cichalewski Właściciel serwisu techtutor.pl

Na szkoleniach Sławka poznałem wiele parametrów seo z którymi się spotykałem, ale nie miałem wystarczającej wiedzy żeby je odpowiednio zinterpretować co tak na prawdę oznaczają czy są dobrym czy złym sygnałem.

Dla mnie cenne jest również to ze w każdej chwili mogą zapytać o jakiś problem na zamkniętej grupie dyskusyjnej gdzie możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami gdzie również na pytania odpowiada Sławek

Rafał Reichert
Rafał Reichert Prezes Efemina sp. z o.o.

Prowadzę portal internetowy i cały czas poszukuję nowości związanych z e-marketingiem, content marketingiem i oczywiście pozycjonowaniem. Przeczesując sieć trafiłam na darmowe szkolenie z SEO prowadzone przez Sławka Gdaka.

Forma i sposób prezentowanych treści bardzo mi się podobały i były dla mnie bardzo przydatne, ale oczywiście nie wyczerpywały wszystkich zagadnień związanych z tym tematem. Dlatego, gdy tylko pojawiła się oferta szkolenia z SEO i w dodatku za jedyne 7zł. nie wahałam się żeby ją zakupić.

Przyznam szczerze, że bezpośrednim impulsem do zakupu materiałów szkoleniowych, oprócz ceny, była „marka” prowadzącego. Sławek na darmowych kursach dał się poznać jako świetny specjalista ds. SEO, a jednocześnie, i to był dla mnie również istotny argument – nie nienachalny sprzedawca.

Małgorzata Macioł
Małgorzata Macioł właściciel portalu "Góry dla Ciebie"

POZOSTAŁO JESZCZE TYLKO

WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE PAKIET SZKOLEŃ

Szkolenie Łowca Fraz
(wartość 297 zł)
Listy Seo Gdaka
(wartość 358 zł)
Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
Monitoring pozycji w Google
(wartość 300 zł)
Raporty linków Ahrefs
(wartość 3600 zł)
Raport WebSite Auditor
(wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO STARTER

297 zł 655 zł

- 55% ceny

4/10 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO EXPERT

997 zł 2149 zł

- 54% ceny

20 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

FAQ - pytania i odpowiedz

1. Dla kogo to jest?

Te szkolenia dedykuję głównie właścicielom małych firm takich jak ja, którzy chcą wzbogacić lub usystematyzować swoją wiedzę, otrzymać gratis narzędzia, ułatwiające pracę, nie chcą tracić pieniędzy, bo wolą sami, pewnie i bezpiecznie pozycjonować swoje strony, bez narażania ich na ryzyko filtra, lub bana.

Z moich szkoleń korzystają też pozycjonerzy oraz agencje seo, które szkolą u mnie swoich pracowników, by nie tracić na to własnego czasu.

(Łapiesz? Po co masz im płacić za to samo, tylko taniej i u źródła?)

2. Dla kogo to nie jest?

Zdecydowanie to szkolenie nie jest dla wierzących w cuda, że wszystko samo się zrobi i po zakupieniu szkolenia od razu uzyskają TOP3. Albo że dam takie narzędzie, które samo za nich odwali robotę.

No sorry, ktoś to musi zrobić. Albo zapłacisz pozycjonerowi kupę kasy za pracę, albo zrobisz to samodzielnie, nie tylko znacznie taniej, ale jeszcze z pewnością, że robisz to dobrze.

Owszem, gdy wdrożysz prezentowane w tych materiałach metody pozycjonowania, zobaczysz efekty. Z naciskiem na „wdrożysz”.

3. Czy to działa?

Dobre pytanie! Wystarczy, że spojrzysz na opinie klientów na tej stronie i odpowiedź gotowa. Więc tak, działa, jak cholera.

4. Kiedy to otrzymam?

Dostęp do materiałów otrzymasz od razu po ich zakupie.

5. Co jeśli mi się nie spodoba?

Masz moją 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie uznasz, że ten produkt nie spełnił Twoich oczekiwań pisz do mnie, a ja bez 2 zdań oddam Ci Twoje pieniądze.

W zeszłym roku nikt nie skorzystał z tego przywileju.
Ciekawe, czemu?

Swoją drogą nikt w branży seo takiej gwarancji Ci nie da na swoje szkolenia jak Gdaq 🙂

6. Czy dostanę bonusy?

W zależności od wybranego pakietu otrzymasz inne bonusy.

W pakiecie SEO PRO cieszącym się największym zainteresowaniem jest mnóstwo praktycznych bonusów, a ich wartość przekracza 5.000 zł, jednak nie pisałem o nich wszystkich, aby nie rozciągać oferty.

Otrzymasz tutaj m.in.:

 • dostęp do monitorowania Twojej strony w Google na 40 fraz kluczowych,
 • raporty z narzędzi do analizy linków, aby podejrzeć metody pozyskiwania linków Twojej konkurencji,
 • godzinną konsultacje 1:1 na Skype,
 • szablony oceny jakości stron, umowy, listy seo,
 • nagrania z webinarów o audytach seo…

Jest tego naprawdę całe mnóstwo.

7. Dlaczego to robisz?

Wiem, że nie każdy ma możliwość zakupu moich szkoleń w standardowych cenach, a chcę pomóc jak największej liczbie osób, natomiast nie mogę na stałe obniżyć tych cen, stąd ta krótka promocja.

8. Ile to jest warte?

Przykładowy pakiet SEO PRO jest wart blisko 8 tyś. zł nie licząc wszystkich bonusów, bo z nimi byłoby to około 12 tyś. zł.

 

Obniżyłem cenę do kwoty 997 zł, bo uważam, że jest to kwota, którą jest w stanie zapłacić każdy, kto poważnie myśli o rozwoju swojego biznesu.

NIE ODKŁADAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO JESZCZE TYLKO

Szkolenie Łowca Fraz
(wartość 297 zł)
Listy Seo Gdaka
(wartość 358 zł)
Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
Monitoring pozycji w Google
(wartość 300 zł)
Raporty linków Ahrefs
(wartość 3600 zł)
Raport WebSite Auditor
(wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO STARTER

297 zł 655 zł

- 55% ceny

4/10 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów

SEO EXPERT

997 zł 2149 zł

- 54% ceny

20 sztuk
 • Szkolenie Łowca Fraz
  (wartość 297 zł)
 • Listy Seo Gdaka
  (wartość 358 zł)
 • Szkolenie Seo Content Marketing (wartość 497 zł)
 • Szkolenie Opti Seo One (wartość 997 zł - gotowe w ok. 70%)
 • Szkolenie Top Seo MasterClass (wartość 1074 zł)
 • Konsultacje 60 minut rozmowy na Skype (wartość 369 zł)
 • Monitoring pozycji w Google
  (wartość 300 zł)
 • Raporty linków Ahrefs
  (wartość 3600 zł)
 • Raport WebSite Auditor
  (wartość 197 zł) - dla pierwszych 30 klientów